Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

C++ Developer

Chcete být součástí projektů, které mají reálný dopad a současně mít možnost vyjet občas na služební cestu třeba do USA?

  • Úvazek: plný
  • Plat: od 20 000 Kč/měs
  • Region: Prague
  • Požadovaný jazyk: čeština a angličtina
  • Vhodné pro absolventy: ano
  • Referenční číslo: A3135
Jan Fojtů

Jan Fojtů

605 542 475 jan.fojtu@goodcall.eu

O čem to celé je?

Hledáme šikovné absolventy i zkušené programátory na posílení našeho pražského týmu.

Co Vás čeká?
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Návrh řešení a vývoj unikátního multiplatformního SW pro oblasti medicíny, automobilového průmyslu či telekomunikací
  • Spolupráce v týmu zkušených kolegů
  • Občasné služební cesty (USA, Evropa)

Kdo jste?

  • Min. Bc. vzdělání v technickém oboru
  • Znalost programování v C++
  • Min. 1 rok praxe nebo zkušenosti s vývojem ze školních projektů
  • Programátorská znalost OS Windows nebo Linux
  • Ochota učit se nové věci, flexibilita
  • Analytické a komunikační schopnosti, teamová práce
  • Dobrá znalost AJ

Proč je tato pozice lákavá?

  • Zajímavou práci na různorodých projektech
  • Možnost rotace na projektech v rámci společnosti
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění, sportovní akce)
  • Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Jan Fojtů

Jan Fojtů

Zavřít Více informací