Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

C++ Vývojář

Chcete být součástí projektů, které mají reálný dopad na kvalitu a mnohdy i záchranu lidského života? Hledáme C++ vývojáře, juniory i seniory, kteří mají chuť se stále učit!

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Prague
  • Požadovaný jazyk: čeština a angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy: ano
  • Referenční číslo: A7309
Lenka Králová

+420608196373 lenka.kralova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Hledáme šikovné absolventy i zkušené programátory na posílení týmu v Praze.

Co Vás čeká?
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Návrh řešení a vývoj unikátního multiplatformního SW pro oblasti medicíny
  • Spolupráce v týmu zkušených kolegů v ČR i zahraničí
  • Nastoupit můžete ihned!

Kdo jste?

  • Znalost programování v C++
  • Zkušenosti s vývojem ze školních projektů
  • Programátorská znalost OS Windows nebo Linux
  • Dobrá znalost AJ pro komunikaci s kolegy v USA

Proč je tato pozice lákavá?

V této společnosti se nikdy v práci nebudete nudit, protože můžete měnit projekty a vyjíždět na zahraniční služební cesty. Získáte zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na pojištění
  • multisport karta
  • stravenky
  • Pracovat můžete na plný i částečný úvazek!
  • A žádné openspacy! :)

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací