Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

CAE výpočtář

Neztrácíte se ve světě výpočtů? Baví Vás práce s čísly? Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Liberecký kraj
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B2) nebo němčina (B2)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A3982
Veronika Pražáková

775591422 veronika.prazakova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Vaším úkolem bude:
  • propojení plánovaných rozměrů dílů a konstrukce modelů
  • konstrukce výpočtových modelů dle technických požadavků a zpracování optimalizací
  • provádění korelací mezi výpočty a testy
  • tvorba MKP modelu, statické a dynamické analýzy

Kdo jste?

  • zkušenosti s explicitními výpočty alespoň v jednom MKP systému podmínkou (LS-Dyna, Pamcrash příp. Abaqus)
  • znalost Nastran výhodou
  • praxe z automobilového průmyslu výhodou
  • aktivní komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • schopnost samostatné práce
  • ochota cestovat
řidičský průkaz sk. B

Proč je tato pozice lákavá?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • závodní stravování/stravenky
  • sportovní a společenské aktivity
  • aktivní využití cizích jazyků
  • cestování po světě

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací