Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

EDI Developer (i junior s XSLT)

Budeš členem nového EDI týmu pro společnost s mezinárodním působením. Rádi přijmeme zkušeného EDI developera nebo začínajícího vývojáře se znalostmi XSLT.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Brno
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A6354
Martina Augustinská

+420 775 547 560 martina.augustinska@goodcall.eu

O čem to celé je?

Tvoje pracovní náplň bude:
  • Vývoj EDI mapování pro IDOC rozhraní (SAP PI a Axway TSIM)
  • Vytváření konceptů pro software a implementace řešení pro IT rozhraní (zaměření na Axway TSIM a SAP PI)
  • Vývoj a konfigurace interních EDI systémů pro zlepšování kvality aplikací
  • Podpora EDI procesů
  • Účast na EDI rollout projektech

Kdo jste?

Požadavky:
  • Zkušenosti s vývojem softwaru, zkušenosti z projektů z oblasti EDI výhodou
  • Zkušenost s XSLT programováním
  • Zkušenost s mapovacími nástroji a zkušenost s Axway TSIM je vítána
  • Znalost EDI formátů (EDIFACT, ANSI, VDA), znalost XML formátů
  • SŠ/VŠ vzdělání v IT oblasti výhodou
  • Výborná znalost AJ
  • Komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost
  • Výhodou zkušenosti s prací v mezinárodním týmu

Máš zkušenost jen s XSLT? Nevadí! Pozice je i pro začátečníky, které firma ráda zaučí

Proč je tato pozice lákavá?

Firma poskytuje mnoho nadstandardných benefitů, jak finančních tak nefinančních, podporu pro rodiče, možnost cestovat a dál se vzdělávat.

Rádi Ti nezávazne poskytneme detaily o pozici, firmě, firemním prostředí a dalších benefitech.

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací