Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Embedded HW dev

Žiju, abych bastlil!

 • Úvazek: plný
 • Plat: od 35 000 Kč/měs
 • Region: Praha
 • Požadovaný jazyk: angličtina nebo němčina
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A1461
Jan Řezníček

Jan Řezníček

+420 774 988 567 jan.reznicek@goodcall.eu

O čem to celé je?

Siemens má na několika kontinentech výzkumná centra nesoucí název Siemens R&D. Vlastní laboratoře a dostupné prostředky umožňují Siemensu, aby si dlouhodobě držel titul inovátora odvětví. Těchto odvětví je více, dvě hlavní na které se zaměřuje R&D centrum v České republice jsou železniční automatizace a inteligentní dopravní systémy.

Nyní máte možnosti i Vy se zapojit a pomoci jako specialista ve svém oboru.

Na čem budete pracovat?
Budete vyvíjet hardware pro železniční automatizaci a s tím související činnosti jako jsou tvorba specifikací, navrhování architektury, tvorba schémat a podpora návrhu PCB. Samozřejmě testovat a zkoušet prototypy (např.: klimatické a vibrační zkoušky či testování EMC kompatibility apod.)

Kdo jste?

Jaké jsou na vás kladené nároky?
Základním přepokladem je vysokoškolské vzdělání v některém ze souvisejících oborů (př.: elektrotechnika, kybernetika, řízení, informační technologie apod.). Jelikož je Siemens nadnárodní společnost, je kromě českého jazyka potřeba znát i jazyk anglický nebo německý. Je možné, že až 3 týdny v roce budete cestovat. Dále pro vás bude výhodou znalost CE certifikací, vývoje safety systémů podle EN50129 a EN50126.

Proč je tato pozice lákavá?

Co dostanete na oplátku kromě mzdy?
Zajímavé projekty, na kterých Siemens pracuje, jsou jednou z jeho nejsilnějších zbraní při najímání nových zaměstnanců. Příležitost podílet se na vývoji něčeho, co denně používají miliony lidí po celém světě (inteligentní výhybka, Inteligentní světelná signalizace), mnoho lidí nedostane. Díky zázemí a podpoře od Siemensu se často pracuje i na projektech z hlav samotných vývojářů. Siemens dbá na udržování nejmodernější pracovního prostředí a jeho snahou je posouvat lidi dál, například díky vzdělávacím programům. Kromě toho může každý zaměstnanec čerpat i z dalších benefitů jako je 5 týdnů dovolené, systém Cafeteria, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, dny dovolené navíc, příspěvek na stravování, akciové programy, proplácení prvních 3 dnů nemoci, odměny při pracovních a životních událostech, další slevy a zvýhodněné nabídky pro zaměstnance.

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

 • Úvazek: plný
 • Plat: od 35 000 Kč/měs
 • Region: Praha
 • Požadovaný jazyk: angličtina nebo němčina
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A1461

Kontakt

Jan Řezníček

Jan Řezníček

+420 774 988 567 jan.reznicek@goodcall.eu
Používáme cookies s cílem co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu našich webových stránek. Tím, že stránky používáte, souhlasíte s uložením cookies na Vašem počítači/zařízení.
Zavřít Více informací