Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT (Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj)

Originální farmaceutická společnost, která se zaměřuje na výrobu a prodej farmaceutických produktů v oftalmologii hledá do svého týmu kandidáta na pozici FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT PRO LÉKÁRNY.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Moravskoslezský kraj
  • Požadovaný jazyk: čeština (rodný)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A6709
Andrea Romanská

+420 777 193 568 andrea.romanska@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náplň práce:
  • propagace portfolia volně prodejných léčiv a implementace marketingových strategií ve svěřeném regionu
  • pravidelné návštěvy klientů, udržování a rozvoj vztahů s klienty - lékárnami
  • zajištění plánovaného obratu ve svěřeném regionu a visibility produktů
  • sledování aktivit konkurence a vyhledávání nových příležitosti pro zvýšení prodejů společnosti
  • pravidelný reporting z regionu
  • příprava vzdělávacích seminářů pro odbornou veřejnost

Kdo jste?

Profil ideálního kandidáta:
  • alespoň 2 letá zkušenost s pozicí obchodního zástupce či medicínského reprezentanta
  • má jasno, že práce obch. zástupce jej baví a chce na pozici setrvat do budoucna
  • zdravotnické vzdělání anebo alespoň SŠ vzdělání
  • ambiciózní ve vztahu k výsledkům své práce, dosažení cílů
  • zodpovědný
  • schopný samostatné práce
  • pružný v myšlení a přístupu k práci
  • ochotný učit se
  • umí pracovat s autoritami

Proč je tato pozice lákavá?

Nabízíme:
  • zázemí české stabilní společnosti s předním postavením na oftalmologickém trhu, s mezinárodním portfoliem produktů
  • práci v dynamickém a úspěšném kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení včetně individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • služební automobil i k soukromému použití
  • odborné zaškolení na vysoké úrovni
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací