Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Key Account manager pro DMS, ECM

Jste zkušený obchodník, který se nezalekne žádné obchodní výzvy? Hledáme KAM, který bude prodávat software pro správu dokumentů.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Plzeňský kraj
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A9361
Lenka Králová

+420608196373 lenka.kralova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Pracovní náplň Key Account Managera:
  • Nabízí a prodává komplexní řešení v oblasti práce a správy životního cyklu dokumentů, elektronické spisové služby (ESS), dokument management systémů (DMS) a enterprise content managementu (ECM) v organizacích nejen státní správy a samosprávy, ale též v komerčním sektoru (banky, firmy spolupracující s veřejnou správou, zdravotnictví apod.)
  • Aktivně rozvíjí vztahy a udržuje kontakt se zákazníkem
  • Akviziční business, aktivní vyhledávání nových příležitostí u zákazníků
  • Business development a plnění stanovených obchodních cílů
  • Aktivně spolupracuje s ostatními odděleními v rámci společnosti – např. s delivery týmy
  • Připravuje a realizuje nabídky, prezentace a další informační/propagační aktivity podporující prodej

Kdo jste?

  • Orientace v prostředí státní správy a samosprávy a komerčního sektoru v ČR
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 a více let
  • Argumentační schopnosti a prezentační dovednosti
  • Všeobecný IT přehled
  • Profesionální vystupování a obchodní drive
  • Výborná znalost ČJ a komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Řidičský průkaz skupiny B

Proč je tato pozice lákavá?

Nabízíme:
  • Práci s inspirujícími kolegy v prostředí nadnárodní společnosti
  • Přátelskou firemní kulturu s důrazem na týmovou spolupráci
  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Výborné mzdové ohodnocení s motivačním bonusem za výsledky
  • Možnost vlastního rozvoje v oblasti IT
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenky, dotovaná Multisport karta, výhodný program SIM karet, výuka anglického jazyka, vzdělávání/školení
  • Lokalita práce v Plzni - Slovany
  • Nástup možný dohodou

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací