Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Mzdová účetní / Personalista, Plzeň, nástup IHNED

Baví Vás starat se o zaměstnance, chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti? Hledáme uchazeče se zkušeností z personálně mzdové oblasti. Místo výkonu práce je v Plzni.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Plzeň
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A6810
Šárka Taxová

sarka.taxova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náplň práce tovří dvě hlavní oblasti:
1. Mzdová agenda - zodpovědnosti:
  • zpracování mezd a veškeré agendy s tím spojené - znalost mzdové legislativy ČR nutná
  • komunikace s úřady
  • spolupráce s HR Business Partnery a vedoucími pracovníky odděleních společnosti
2. Personální agenda - rozšířená o tyto aktivity:
  • konzultační činnost - informovanost zaměstnanců
  • poradenství pro zaměstnance v oblasti daňové, sociální a zdravotní
  • administrativa týkající se personální agendy, příprava podkladů - dokumentů

Kdo jste?

Požadavky kladené na vhodné uchazeče:
  • SŠ vzdělání
  • vhodná je min. praxe 3 roky z obdobné pozice
  • znalost mzdové legislativy ČR, mzdové a personální agendy - dokumenty aj.
  • vstřícnost a spolehlivost, ochota a pozitivní duch
  • diskrétnost
  • znalost MS Office, SAP, nebo Nugget, Passport - velkou výhodou
  • znalost agnlického jazyka na základní komunikatvní úrovni - B1

Proč je tato pozice lákavá?

Společnost nabízí:
  • příjemné stabilní pracovní zázemí
  • portfolio rozmanitých zaměstnaneckých benefitů
  • podpora profesního vzdělávání
  • smlouva na dobu neurčitou

Nástup: IHNED

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací