Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Plánovač / Rozpočtář - strojni výroba

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnostr hledáme vhodného uchazecče na pozici Plánovač / Rozpočtář - strojni výroba.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Praha hl.m.
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A8987
Jiří Schlögl

604 132 349 jiri.schlogl@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náplň práce:
  • plánování, sledování a vyhodnocování využití strojních a pracovních kapacit (prostojů)
  • plánování, sledování a vyhodnocování výkonových norem (norem pracnosti) a měrných spotřeb jednicových vstupů v rámci receptur (kusovníků).
  • vyhodnocování výsledných kalkulací v oblasti jednicových nákladů
  • sledování a vyhodnocování režijních nákladů ve výrobě
  • kontrola plánových a skutečných kalkulačních strojních sazeb
  • dohled nad dodržováním Lean pravidel ve výrobě
  • metodické vedení modulu výroby v ERP a spolupráce nad vedení projektu (Microsoft AX)
  • kontrola při uzavírání měsíčních výrobních zakázek
  • zpracování měsíční reportingu ve výrobě
  • dohled nad výpočtem pro prémiové ohodnocení provozů (KPI)
  • dohled nad prováděním inventarizací nedokončené výroby, spolupráce s účtárnou

Kdo jste?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • relevantní zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • dobré analytické a komunikační schopnosti
  • komunikativní znalost AJ
  • velmi dobré uživatelské znalosti PC (MS Office)

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací