Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Sales Manager - Průmyslový Hardware

Hledá se seniorní obchodník se zkušeností s průmyslovými produkty (HW i SW) připravený rozšířit obchodní tým stabilní české společnosti...Nejsi to náhodou ty?

 • Úvazek: plný
 • Plat: dohodou
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: čeština (rodný) a angličtina (B1)
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A6766
Tomáš Faust

Tomáš Faust

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náš klient, přední český dodavatel zboží, služeb a řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, aktuálně rozšiřuje svůj obchodní tým v rámci divize Enterprise solutions. Hledáme proto člověka, který bude mít dostatečné zkušenosti a chuť aktivně se podílet na obchodních činnostech našeho klienta.

A co budete prodávat? Bavíme se převážně o produktech v oblasti průmyslového hardwaru a řešení týkajících se konceptu Industry 4.0.Zákazníky jsou povětšinou střední až větší společnosti na území ČR.

Pracovní náplň obchodníka je poměrně jasná - jde zkrátka o aktivní prodej, vyhledávání nových příležitostí, podporu při realizaci zakázek, zaručení spokojenosti zákazníků, efektivní spolupráci napříč společností a spoustu menších úkolů spojených s kvalitním fungováním obchodu jako takového. Vzhledem k tomu, že zákazníci jsou po celé České republice, s pozicí je spojeno poměrně časté cestování.

Kdo jste?

Jedná o seniorní pozici, proto hledáme opravdu člověka, který už v obchodu s výše zmíněnými produkty nějaký ten pátek působí (3 roky jako absolutní minimum) a stojí za ním prokazatelné obchodní výsledky. Střední či vysoká škola ekonomického nebo obchodního směru je samozřejmě ideální.

Hledáme také někoho, koho svět propojující IT a průmysl neděsí, ale aktivně se o něj zajímá, ví, co se děje na trhu, a dokáže to využít ve své obchodní činnosti. Pokročilá znalost MS Office, řidičský průkaz B a znalost anglického jazyka jsou samozřejmě naprosto nezbytné.

Co se soft-skillů týče, hledáme PŘEKVAPIVĚ příjemně vystupujícího člověka s prozákaznickým přístupem, orientací na výsledek, výbornými komunikačními schopnostmi a ochotou pracovat v týmu.

Proč je tato pozice lákavá?

Kromě příležitost rozvíjet se v rámci stabilní české společnosti a motivujícího finančního ohodnocení můžeme nabídnout moderní pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu, pravidelné odborné semináře a školení a v neposlední řadě systém zaměstnaneckých benefitů.

Samozřejmostí na takovouhle pozici je pracovní notebook, telefon a vůz - kromě toho můžete počítat s příspěvky na stravování, penzijním připojištěním, slevou na klientovi produkty či možnost práce na home officu.

Pokud to zní jako Váš další kariérní krok, neváhejte, aplikujte a přijďte nám ukázat, že na to máte :)

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

 • Úvazek: plný
 • Plat: dohodou
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: čeština (rodný) a angličtina (B1)
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A6766

Kontakt

Tomáš Faust

Tomáš Faust

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu
Používáme cookies s cílem co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu našich webových stránek. Tím, že stránky používáte, souhlasíte s uložením cookies na Vašem počítači/zařízení.
Zavřít Více informací