Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Senior Sales Executive

Stabilní mezinárodní společnost s dlouhou tradicí hledá zkušeného obchodníka, který by se postaral o projektový prodej systémů měření a regulace pro nebytovou výstavbu... Nejsi to náhodou Ty?

 • Úvazek: plný
 • Plat: dohodou
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: čeština (rodný) a angličtina (B2)
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A6655
Tomáš Faust

Tomáš Faust

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náš klient, globální lídr v mnoha technologických a průmyslových odvětvích, hledá člověka, který nabízí nejen technické znalosti z oblasti slaboproudých systémů, ale převážně nadstandardní obchodní dovednosti.

Člověka, který by z pozice seniorního obchodníka zajišťoval opečovávání současných velkých zákazníků, ale především přinášel zakázky nové. Jak? Za pomoci sítě kontaktů (developeři, projektanti, architekti...), schopnosti pracovat na dlouhodobých obchodních projektech a technických znalostech, které mu umožní efektivně komunikovat jak se zákazníky, tak napříč celou společností.

Kromě výše zmíněného byste byl/a zodpovědný/á za přípravu nabídek do výběrových řízení, přípravu a projednávání smluvních záležitostí a v neposlední řadě "administrativní" část obchodní činnosti.

Kdo jste?

Jelikož se bavíme o velice specifickém zaměření, na pozici jsou kladeny poměrně konkrétní požadavky - naprosto nezbytně musíte:

A) znát problematiku slaboproudých produktů (požární systémy, alarmy, výtahy, osvětlení atp....) a mít odpovídající vzdělání (či zkušenosti)
B) mít zkušenost s projektovým obchodem, kdy zakázky řešítě opravdu od A do Z a zákazníkovi na míru
C) vlastnit kvalitní síť kontaktů na lidi z oborů, kde dokážete svoje produkty uplatit (developeři, architekti, projektanti...)

Mimo to potřebujete zájem o techniku jako takovou, výborné komunikační a prezentační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B schopnost a ochotu se dále učit a rozvíjet a v neposlední řadě středně pokročilou znalost angličtiny.

Proč je tato pozice lákavá?

A co tuhle pozici odlišuje od podobných? V prvé řadě prostředí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí, která klade důraz na bezpečnost, spokojenost a spravedlivé ohodnocení svých zaměstnanců. Dále ale také možnost nasbírat zkušenosti od seniornějších kolegů, jazykové kurzy v rámci firmy, reálné podmínky pro kariérní růst, motivující finanční ohodnocení či životní a úrazové pojištění. To vše v prostředí moderního pracoviště s velice přátelským a fungujícím kolektivem.

Pokud to i Tobě zní lákavě, pak nepropásni příležitost a aplikuj ještě dnes!

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

 • Úvazek: plný
 • Plat: dohodou
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: čeština (rodný) a angličtina (B2)
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A6655

Kontakt

Tomáš Faust

Tomáš Faust

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu
Používáme cookies s cílem co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu našich webových stránek. Tím, že stránky používáte, souhlasíte s uložením cookies na Vašem počítači/zařízení.
Zavřít Více informací