Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Specialista Microsoft/Team Leader

Hledáme systémového specialistu, který má technickou znalost z aktivní implementace Microsoft technologií. Zároveň má chuť, talent, ambici vést tým systémových specialistů a řídit projekty z technologického pohledu.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Praha hl.m.
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A9101
Lenka Králová

+420608196373 lenka.kralova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Co Vás čeká?
  • Řízení dodávky řešení pro infrastrukturní projekty ve státní správě (dodržení technického záměru a požadavků zákazníka, rozsahu služeb, alokace specialistů apod.)
  • Vedení týmu systémových specialistů (cca 5 zaměstnanců) na těchto projektech
  • Účast na realizaci řešení (vybrané instalační, konfigurační práce, podíl na 3rd level podpoře)
  • Komunikace se zákazníky a subdodavateli v rámci dodávek řešení
  • Analýza funkcionalit a jejich změn na straně klienta ve spolupráci s aplikačním oddělením
  • Zodpovědnost za kvalitu služby, dodržení termínů a rozpočtu
  • Zlepšování efektivity, kvality a spokojenosti zákazníka s dodávanými službami

Kdo jste?

  • Prokazatelné znalosti a zkušenosti v oblasti Microsoft (příprava návrhu řešení, instalace a konfigurace MS serverů, AD, IIS, výhodou i SQL)
  • Obecná technologická znalost v dalších oblastech (virtualizace, LAN, SAN, zálohování apod.)
  • Schopnost řešit věci komplexně a z nadhledu
  • Zkušenosti z projektů pro státní správu
  • Výborná znalost ČJ a komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Orientace na zákazníka, dobré komunikační a řešitelské schopnosti
  • Praxe na pozici systémového specialisty, konzultanta 5 a více let
  • Praxe s vedením týmu 2 a více let
  • Řidičský průkaz skupiny B

Proč je tato pozice lákavá?

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Mzdové ohodnocení s motivačním bonusem za výsledky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenky, dotovaná Multisport karta, výhodný program SIM karet, výuka anglického jazyka, vzdělávání, pracovní výročí.
  • Kancelář v Praze v těsné blízkosti metra C Pankrác
  • Nástup dohodou - „čím dřív, tím lépe“

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací