Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Systémový Specialista Nagios/Zabbix

Tým zabývající se infrastrukturními projekty a správou datových center zákazníků mezi sebe hledá nového kolegu se zkušenostmi v oblasti monitoringu.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Praha hl.m.
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A9448
Lenka Králová

+420608196373 lenka.kralova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náplň práce:
  • Realizace projektů v oblasti monitoringu
  • Zaměření na open source nástroje (Nagios, Zabbix apod.)
  • Práce zahrnují celý životní cyklus projektu tj. přípravu návrhu, implementaci, úpravy a optimalizace, podporu
  • Oblast monitoringu pokryje cca ½ - ¾ pracovní doby, ve zbylé části využití do dalších oblastí dle znalostí

Kdo jste?

  • Praxe min. 4 roky na úrovni implementace a podpory produktů buď Nagios nebo Zabbix tj. schopnost připravit návrh monitoringu, provést instalaci, nastavení monitorovaných hodnot, konfiguraci notifikačních skupin apod.
  • Zkušenost s řešením vizuální stránky monitoringu (mapové podklady, agregace služeb apod.)
  • Dále znalost Perl, Bash pro vytváření a úpravu skriptů
  • Komunikativní znalost AJ
  • ŘP skupiny B

Proč je tato pozice lákavá?

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výborné mzdové ohodnocení s motivačním bonusem za výsledky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
  • Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenky, Multisport karta za 330 Kč/měsíčně, výhodný program soukromých SIM karet, výuka anglického jazyka, vzdělávání/školení, jednorázový příspěvek na dopravu, pracovní výročí v podobě mimořádného volna.
  • Místo výkonu práce – Praha/Liberec
  • Nástup dohodou – leden/únor 2019

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací