Obchodně-technický zástupce

  • Lokalita: Praha hl.m.
  • Plat: 40-50 000 Kč/měs

Pokud se pohybujete v oblasti obchodu s vytápěcí či sanitární technikou, máme pro Vás ideální pracovní příležitost - zodpovědnost za obchod v celých Čechách pro tradiční společnost s více než 80 lety zkušeností v oboru.

Obchodně-technický zástupce
Mám zájem

Popis

Náš klient, obchodní zastoupení jedné z největších světových značek v oblasti otopných těles, hledá člověka, který by rozšířil jejich český obchodní tým.

Aktuálně působí v regionu jen jeden obchodník na Moravě a hledá k sobě kolegu, který by převzal zodpovědnost za veškeré aktivity v Čechách. A o jakých aktivitách se bavíme?

Na straně jedné budete pracovat s již existujícími distributory (velkoobchody) a zajišťovat jejich maximální spokojenost a co možná nejideálnější oboustranou spolupráci.

Na straně druhé bude Vaším úkolem zajistit zakázky pro distributora - jak? Pomocí práce s projektanty, developery a architekty tak, aby se Vaše produkty dostaly do co největšího podvědomí a byli touto skupinou využívány při budoucích projektech.

Práce probíhá formou 100% home-officu, je tedy zkrátka na Vás, jakým způsobem budete dosahovat svých výsledků. Plná svoboda jde samozřejmě ruku v ruce s velkou zodpovědností a "sebekontrolou", kterou od potenciálních kandidátů očekáváme.

Požadujeme

A co z Vás dělá ideálního kandidáta?

Naprostým základem je zkušenost s prací v obchodním modelu dodavatel - distributor - "uživatel". Zkrátka hledáme člověka, který se nějaký ten pátek pohybuje v oboru a "ví, kam zavolat". Ať už jste tímto způsobem prodávali otopná tělesa, koupelnové baterie či plastová okna, máme se o čem bavit.

Velkou výhodou bude alespoň komunikativní znalost angličtiny - ačkoliv budete součástí obchodní společnosti, budete mít prostor intenzivně spolupracovat přímo s výrobou (Nizozemí, Turecko), skrze kterou budete schopni vyhovět specifickým zákaznickým požadavkům.

V neposlední řadě hledáme zodpověného a soběstačného kolegu, který nebude "zneužívat" poskytnutou svobodu a stane se nedílnou součástí naší společnosti.

Nabízíme

A co nabízíme na oplátku? Kromě již několikrát zmíněné možnosti řídit si svůj čas a aktivity po svém a klasického "balíčku pro obchodníka" (auto, mobil, telefon) nabízíme pozici ve firmě, pro kterou kvalita není jen prázdnou marketingovou frází.

Budete prodávat produkty, za kterými stoji více než 80 let tradice a neustálého vývoje. Produkty, které nesnižují kvalitu kvůli nákladům. To vše ve firmě, která v rámci českého trhu zažívá nejrychlejší růst.

Zní to jako Váš další kariérní krok? Neváhejte a ozvěte se, rádi Vám poskytneme více informací!

Details

  • Lokalita: Praha hl.m.
  • Typ úvazku: plný
  • Plat: 40-50 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky: čeština (rodný) a angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  •  
  • Referenční číslo: A8928

Zní to zajímavě?

Vyplňte formulář níže a náš recruiter se Vám ozve a probere s Vámi bližší informace o této pozici.


Obchodně-technický zástupce

Tomáš Faust

Senior Talent Sourcer

Potřebujete více informací o této pozici? Ozvěte se mi.

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu

Není to práce, kterou hledáte?

Pomůžeme Vám ji najít

Nebo se podívejte na další otevřené pozice v naší aplikaci.

Download on the App store Get it on Google play