Příprava na certifikační zkoušku MB-920 Fundamentals (ERP)

Kurz Příprava na certifikační zkoušku MB-920 je určen primárně zájemcům, kteří mají zájem získat bližší informace o základních ERP modulech ekosystému Dynamics 365. V kurzu projdeme i praktické ukázky využití jednotlivých modulů Dynamics 365. Cílem online kurzu je pomoci zájemcům s přípravou na certifikační zkoušky.

Příprava na certifikační zkoušku MB-920 Fundamentals (ERP)

Co se na kurzu naučíte

  • Dynamics 365 Supply Chain Management       27.1.2022
  • Dynamics 365 Project Operations (ERP)       8.2.2022
  • Dynamics 365 Commerce       10.2.2022
  • Dynamics 365 Finance        17.2.2022
  • Dynamics 365 Human Resources       24.2.2022

Kurz povede

Miroslav Gottvald

Miroslav Gottvald

Mirek je projektový manager a konzultant, který se během své mnoholeté praxe účastnil několika významných projektů, zaměřených na implementaci řešení informačních systémů a podporu – Dynamics 365 for Finance and Operations, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV, MFG/PRO. Jako konzultant a držitel certifikace pro Microsoft Dynamics AX Lean Manufacturing, se podílí na implementaci projektů ve výrobních společnostech (výrobní, předvýrobní fáze, finance, nákup, prodej, služby, skladový management). Rovněž se věnuje programování a vývoji specializovaných řešení pro výrobní společnosti (založená na MS Dynamics NAV, MS Dynamics AX, Dynamics 365 for Finance and Operations) a další.

Jitka Paulíková

Jitka Paulíková

Jitka se jako zkušený konzultant účastnila několika projektů věnovaných implementaci řešení informačních systémů. Její skvělé znalosti oboru se odrážejí v konzultační činnosti zaměřené na řešení: Microsoft Dynamics BC, Microsoft Dynamics NAV, MS Dynamics AX a MS Dynamics 365 for Finance and Operations – oblast Financí a Dlouhodobého majetku. Je držitelkou certifikací pro Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX oblast Financí. Rovněž má zkušenosti s řešením pro podporu procesů spisové služby DMS (Podatelna, Elektronická spisová služba, Dlouhodobý elektronický archiv) a vedením účetní a mzdové agendy.

Máte dotaz?

Nejbližší kurzy

Příprava na certifikaci MB-3000
Microsoft Finance and Operations Core

Přihlásit se na kurz