Account Manager - Podnikové IS

Region:
Česká republika
Úvazek:
plný
Plat:
dohodou
Jazyky:
angličtina (B1)
Sdílejte pozici

Vaše budoucí role

IT byznys je o zkušenostech, dlouhodobých vztazích, kvalitních produktech a skvělé podpoře vlastního odborného týmu. Cítíte to stejně?Hledáme jak juniorní, tak seniorní posily do obchodního týmu Podnikových aplikací a služeb, který se specializuje na systémy Microsoft Dynamics. Jsme tradičním a zkušeným dodavatelem v oblasti podnikových informačních systémů (ERP, CRM, HR atd.) a souvisejících služeb s úspěšnými referencemi v různorodých oborech podnikání našich zákazníků. Hledáme osobnosti v jejíž DNA je pevně zakódovaný obchod a vztah k IT.

Na jakých obchodních projektech můžete na této pozici pracovat?

Další ukázky práce našeho týmu najdete zde: https://www.autocont.cz/reference?oblast=134

Co budete dělat?

  • identifikace a rozvoj nových obchodních příležitostí v oblasti podnikových informačních systémů Microsoft (Microsoft Dynamics 365 + Office 365)
  • navazování kontaktu a vztahu se zákazníkem
  • prohlubování existujících obchodních vztahů
  • zpracování a kvalifikace došlých poptávek
  • organizace a vedení prezentací a workshopů
  • participace na přípravě odborných konferencí, obchodních kampaní a dalších aktivit

Požadavky

  • min 2 roky obchodních zkušeností v oblasti komplexních řešení v IT
  • zkušenosti s podnikovými informačními systémy výhodou
  • profesionální vystupování, komunikační schopnosti a schopnost navázat vztahy u zákazníků na všech úrovních
  • proaktivita ve sledování trendů na trhu, zaujetí pro svět IT
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou
  • aktivní řidič ochotný cestovat v rámci celé ČR

AUTOCONT nabízí:

  • profesionální práci u profesionálních zákazníků
  • různorodé zákaznické portfolio a s tím spojené zkušenosti a sdílení know-how
  • podnikové systémy mají u AUTOCONT tradici a jejich konzultanti a vývojáři jsou profesionálové na svém místě
  • stabilita a zázemí největší české IT firmy, ale i přátelskou atmosféru a maximální podporu malého obchodního týmu a samostatné jednotky Podnikových aplikací a služeb
  • podpora vašeho osobního rozvoj i jazykového vzdělávání
  • flexibilita při organizaci práce a osobního života, odkud budete pracovat je na vás čekají vás zde kolegové, kteří táhnou za jeden provaz a mají společný cíl
  • notebook, mobil a služební vůz i k soukromému využití
  • 5 týdnů dovolené, Cafeterie, stravenkový paušál, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, slevy na pohonné hmoty do soukromého vozu, výhodné telefonní a datové tarify pro rodinné příslušníky
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • Jaký je AUTOCONT a jeho lidé? Podívejte se na https://kariera.autocont.cz/
Reakce na pozici