Zpět

Dynamics NAV Developer (Praha, Brno, Ostrava)

Region:
Praha hl.m.
Úvazek:
plný
Plat:
dohodou
Mám zájem
Sdílejte pozici

Vaše budoucí role

Pro společnost Allium hledáme specialisty na programování ERP a CRM systémů na platformě Microsoft Dynamics Navision do pobočky Ostravě, Brně nebo Praze. Začínajícím developerům bude Allium v začátcích sekundovat, protřelé programátory nechá, ať se ukážou.

Co budete dělat?

Při práci pro Allium, certifikovaného partnera Microsoft, budete analyzovat, navrhovat a realizovat řešení určená k vývoji MS produktů. Vývojovými nástroji pro vás budou hlavně Dynamics NAV, .NET, ASPX, JavaScript, PowerShell. Můžete pracovat jak s klasickými .NET nástroji, tak s posledními technologiemi pro cloudové služby. Podle požadavků klientů budete vytvářet nové funkcionality a upravovat stávající firemní systémy. Denně se budete setkávat s jednou z  platforem Microsoft Dynamics NAV, CRM, AX, Azure, SharePoint, SQL, Dynamics 365 nebo Office 365.

Máte téměř vyhráno, pokud


●    jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT

●    se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích

●    máte zkušenosti s ERP systémy (to není podmínka, ale výhoda)

●    se cítíte být analytikem s tvůrčím myšlením

●    dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte

i němčinu)

●    jste týmový hráč s chutí do práce

●    vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci

Proč by vás pozice developera měla zajímat?


Allium nabízí práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Budete mít šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedí v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Allium pořádá pravidelné firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechnou. Se všemi se jedná fér.

Reakce na pozici
Dynamics NAV Developer (Praha, Brno, Ostrava)

Vyzkoušejte naši novou
vzdělávací platformu itjede.cz

Přejít na itjede.cz