Zpět

Konzultant ERP (Praha, Brno, Ostrava)

Region:
Praha hl.m.
Úvazek:
plný
Plat:
dohodou
Mám zájem
Sdílejte pozici

Vaše budoucí role

Allium hledá nového kolegu anebo kolegyni se zkušenostmi na pozici konzultanta pro informační systémy. Práci lze vykonávat na pobočce v Brně, Praze nebo v Ostravě.

Co budete dělat?


Náplní vaší práce bude spolupráce na implementaci produktů, služba hotline pro zákazníky, podpora zákazníka po implementaci produktu, školení uživatelů v užívání produktu či změnových požadavků, testování produktu a spolupráce s analytiky, programátory.

Při práci pro Allium, certifikovaného partnera Microsoft se budete denně setkávat s jednou z  platforem Microsoft Dynamics NAV, CRM, AX, Azure, SharePoint, SQL, Dynamics 365 nebo Office 365. 

Máte téměř vyhráno, pokud


●    jste absolvent VŠ nebo SŠ v oboru IT

●    se vyznáte v Microsoft produktech a webových aplikacích

●   máte zkušenosti s jakýmkoliv ERP systémem

●    dokážete s kolegy a klienty komunikovat v angličtině (když budete chtít, procvičíte i němčinu)

●    jste týmový hráč s chutí do práce

●    vám nechybí nadšení a chuť se učit nové věci

Proč by vás pozice Konzultanta měla zajímat?


Allium nabízí práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou s případnou možností pracovat z domu. Těšit se můžete na spolupráci s menším projektovým týmem v neformálním prostředí a přátelské atmosféře. Budete mít šanci udělat si Microsoft certifikaci, zúčastnit se různých školení a přispějeme vám na jazykové kurzy. Nesedí v open space, takže na práci budete mít opravdu klid. Allium pořádá pravidelné firemní akce, výjezdy a teambuildingy. A pokud budete mít nápad na změnu nebo vylepšení, rádi si Vás poslechnou. Se všemi se jedná fér.

Reakce na pozici
Konzultant ERP (Praha, Brno, Ostrava)

Vyzkoušejte naši novou
vzdělávací platformu itjede.cz

Přejít na itjede.cz