Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Embedded SW Dev

Hrajeme stolní fotbálek v pracovní době...

 • Úvazek: plný
 • Plat: dohodou
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: angličtina nebo němčina
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A3389
Johana Všetečková

Johana Všetečková

johana.vseteckova@goodcall.eu

O čem to celé je?

Siemens má na několika kontinentech výzkumná centra nesoucí název Siemens R&D. Vlastní laboratoře a dostupné prostředky umožňují Siemensu, aby si dlouhodobě držel titul inovátora odvětví. Těchto odvětví je více, dvě hlavní na které se zaměřuje R&D centrum v České republice jsou železniční automatizace a inteligentní dopravní systémy.

Nyní máte možnosti i Vy se zapojit a pomoci jako specialista ve svém oboru.

Na čem budete pracovat?
Vaší hlavní činností bude vývoj software produktů pro železniční automatizaci. Dále budete tvořit specifikace, navrhovat architektury systémů a jejich implementace. Aby vše fungovalo, jak má, bude do vaší náplně práce spadat i testování vyvíjených unitů, modulů a systémů.

Kdo jste?

Jaké jsou na vás kladené nároky?
Vysokoškolské vzdělání v některém z příbuzných oborů je nutnost, bez které se neobejdete (př.: elektrotechnika, kybernetika, řízení, informační technologie apod.). Jelikož je Siemens nadnárodní společnost, je kromě českého jazyka potřeba znát i jazyk anglický nebo německý. Programujeme v C/C++, takže dobrá znalost je nutná. Zkušenost s Embedded a Real Time systémy (RTOS) je považován za plus, stejně jako schopnost řešit problémy s HW (ovládání měřících přístojů, orientace ve schématech, součástkách atd.). Vyvíjíme prvky, kde je kladen velký důraz na bezpečnost, takže pro vás bude znalost vývoje safety systémů podle EN50128 výhodou. Je možné, že až 3 týdny v roce budete cestovat.

Proč je tato pozice lákavá?

Co dostanete na oplátku kromě mzdy?
Zajímavé projekty, na kterých Siemens pracuje, jsou jednou z jeho nejsilnějších zbraní při najímání nových zaměstnanců. Příležitost podílet se na vývoji něčeho, co denně používají miliony lidí po celém světě (inteligentní výhybka, Inteligentní světelná signalizace), mnoho lidí nedostane. Díky zázemí a podpoře od Siemensu se často pracuje i na projektech z hlav samotných vývojářů. Siemens dbá na udržování nejmodernější pracovního prostředí a jeho snahou je posouvat lidi dál, například díky vzdělávacím programům. Kromě toho může každý zaměstnanec čerpat i z dalších benefitů jako je 5 týdnů dovolené, systém Cafeteria, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, dny dovolené navíc, příspěvek na stravování, akciové programy, proplácení prvních 3 dnů nemoci, odměny při pracovních a životních událostech, další slevy a zvýhodněné nabídky pro zaměstnance.

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

 • Úvazek: plný
 • Plat: dohodou
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: angličtina nebo němčina
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A3389

Kontakt

Johana Všetečková

Johana Všetečková

johana.vseteckova@goodcall.eu
Používáme cookies s cílem co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu našich webových stránek. Tím, že stránky používáte, souhlasíte s uložením cookies na Vašem počítači/zařízení.
Zavřít Více informací