Tvoříme budoucnost
náboru

Pár slov o nás

GoodCall byl založen v roce 2014, v době, kdy trh práce a recruitmentu stagnoval. Ačkoli se chování kandidátů v posledních 10 letech drasticky změnilo, většina náborových technik zůstala stejná.

Založili jsme GoodCall, abychom k recruitmentu přinesli nový a svěží přístup. Naší misí je celé odvětví náboru lidí nejen oživit a rozvíjet, ale zároveň napomáhat talentům a společnostem ke vzájemnému propojení.

Jak se lišíme

Vítejte v GoodCallu

Naše vedení

Blake Wittman

European Business Director
Blake je zodpovědný za vedení a růst GoodCallu. Založil a staral se o expanzi jedné ze středoevropských prémiových headhunterských firem. Má také bohaté zkušenosti z předních online startupů.

Milan Novák

Founder and Chairman of the Group
Milan má za sebou více než 14 let zkušeností na trhu a vedl jedny z nejvýznamnějších recruitment projektů v oblastí střední Evropy. Vedl a budoval největší náborovou organizaci v regionu.

Josef Kadlec

Founder and Chief Recruitment Architect
Josef je autorem převratné knihy o náboru People as Merchandise. Je jedním z prvních certifikovaných LinkedIn headhunterů v Evropě. V současnosti je známým lektorem moderních technik recruitmentu.

Přidejte se ke GoodCallu

GoodCall byl založený s cílem inovovat zastaralé procesy v náboru. To vše ale začíná u našich zaměstnanců, proto dodržujeme koncept „Put employees first“.

Důvěřují nám jedny z
nejinovativnějších společností

Náš podcast

Společně s Recruitment Academy a Datacruit jsme vytvořili skupinový podcast Redefining Recruitment, kam zveme zástupce inovativních společností, které se nebojí nových výzev, experimentování a posouvání hranic moderního recruitmentu.