Jsme náborová agentura
s revolučním přístupem

Nábor talentů

Nedaří se vám obsadit náročnou pozici? Ti nejlepší kandidáti aktivně novou práci nehledají. My ovšem víme, kde je najít a jak je zaujmout.

Používáme naši jedinečnou metodologii přímého vyhledávání a najdeme toho správného člověka právě pro váš specifický byznys. Postaráme se o celý náborový proces od prvního kontaktu až po okamžik, kdy nový zaměstnanec v den nástupu projde dveřmi kanceláře.

Stanete se naším partnerem a my zajistíme, abyste získali ty správné talenty. 

Jak se lišíme

Naše týmy nabírají
tyto pozice

 • Case study: Weber

  Společnosti Weber Stephen jsme pomohli s náborem desítek zaměstnanců

  Společnost Weber otevřela v Praze nové centrum sdílených služeb, pro které hledala 40 zaměstnanců. GoodCall během 3 měsíců dokázal obsadit více než polovinu pozic skrze efektivní spolupráci týmů a využití inovativních zdrojů.

  Zjistit více
 • Case study: Metalimex

  Pomohli jsme společnosti Metalimex s náborem klíčových manažerů společnosti

  Skrze inovativní náborové metody se nám podařilo obsadit kritické manažerské role v obchodu. Úspěšní kandidáti přišli z naší unikátní aplikace, byli nalezeni na LinkedInu nebo přímo headhuntováni. Spolupráce dále pokračuje a stále se i rozvíjí. Přečtěte si celou případovou studii a zjistěte, jak může GoodCall pomoci i vaší firmě!

  Zjistit více
 • Case study: Savencia

  Pomohli jsme společnosti Savencia najít HR managera pro SSC

  Savencia potřebovala seniorního HR manažera pro klientské SSC s více než 130 zaměstnanci. GoodCall zajistil ideálního kandidáta s relevantními zkušenostmi.

  Zjistit více
 • Case study: Keyence

  Dlouhodobá spolupráce na náboru nejlepších absolventů v České republice

  Nastavili jsme komplexní strategii pro nábor juniorních obchodníků pro společnost Keyence v rámci dlouhodobé spolupráce.

  Zjistit více
 • Case study: Deloitte

  Externí zajištění 360° recruitmentu pro IT divizi Deloitte skrze RPO

  Společnost Deloitte potřebovala externě zabezpečit 360° recruitment pro divizi Technology Consulting do té doby, než pro tuto divizi vznikne interní náborový tým. Po již několikaleté spolupráci se službou GoodCall RPO se na nás klient znovu obrátil.

  Zjistit více
 • Case study: Signify

  Obsadili jsme 3 seniorní obchodníky se specifickými požadavky pro společnost Signify

  Společnost Signify se dlouhodobě potýkala s nedostatkem kandidátů na obchodní pozice. Tým GoodCall recruiterů s konkrétní specializací na technický obchod oslovil přes 400 kandidátů a obsadil 3 pozice seniorních obchodníků.

  Zjistit více
 • Case study: ExxonMobil

  Employer branding kampaň pro ExxonMobil oceněná ABSL Diamond Award 2021

  Zajistili jsme employer brandingovou kampaň pro ExxonMobil Business Support Center s cílem zapojení interních zaměstnanců a zvýšení povědomí o značce zaměstnavatele. Kampaň zaznamenala přes 2 miliony impresí na sociálních sítích a získala 1. místo v ABSL Diamond Awards.

  Zjistit více

Těmto společnostem jsme pomohli najít
správné talenty

Spojte se s námi

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů