Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Obchodně-technický zástupce

Pokud se pohybujete v oblasti obchodu s vytápěcí či sanitární technikou, máme pro Vás ideální pracovní příležitost - zodpovědnost za obchod v celých Čechách pro tradiční společnost s více než 80 lety zkušeností v oboru.

 • Úvazek: plný
 • Plat: od 40 000 Kč/měs
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: čeština (rodný) a angličtina (B1)
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A8928
Tomáš Faust

Tomáš Faust

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu

O čem to celé je?

Náš klient, obchodní zastoupení jedné z největších světových značek v oblasti otopných těles, hledá člověka, který by rozšířil jejich český obchodní tým.

Aktuálně působí v regionu jen jeden obchodník na Moravě a hledá k sobě kolegu, který by převzal zodpovědnost za veškeré aktivity v Čechách. A o jakých aktivitách se bavíme?

Na straně jedné budete pracovat s již existujícími distributory (velkoobchody) a zajišťovat jejich maximální spokojenost a co možná nejideálnější oboustranou spolupráci.

Na straně druhé bude Vaším úkolem zajistit zakázky pro distributora - jak? Pomocí práce s projektanty, developery a architekty tak, aby se Vaše produkty dostaly do co největšího podvědomí a byli touto skupinou využívány při budoucích projektech.

Práce probíhá formou 100% home-officu, je tedy zkrátka na Vás, jakým způsobem budete dosahovat svých výsledků. Plná svoboda jde samozřejmě ruku v ruce s velkou zodpovědností a "sebekontrolou", kterou od potenciálních kandidátů očekáváme.

Kdo jste?

A co z Vás dělá ideálního kandidáta?

Naprostým základem je zkušenost s prací v obchodním modelu dodavatel - distributor - "uživatel". Zkrátka hledáme člověka, který se nějaký ten pátek pohybuje v oboru a "ví, kam zavolat". Ať už jste tímto způsobem prodávali otopná tělesa, koupelnové baterie či plastová okna, máme se o čem bavit.

Velkou výhodou bude alespoň komunikativní znalost angličtiny - ačkoliv budete součástí obchodní společnosti, budete mít prostor intenzivně spolupracovat přímo s výrobou (Nizozemí, Turecko), skrze kterou budete schopni vyhovět specifickým zákaznickým požadavkům.

V neposlední řadě hledáme zodpověného a soběstačného kolegu, který nebude "zneužívat" poskytnutou svobodu a stane se nedílnou součástí naší společnosti.

Proč je tato pozice lákavá?

A co nabízíme na oplátku? Kromě již několikrát zmíněné možnosti řídit si svůj čas a aktivity po svém a klasického "balíčku pro obchodníka" (auto, mobil, telefon) nabízíme pozici ve firmě, pro kterou kvalita není jen prázdnou marketingovou frází.

Budete prodávat produkty, za kterými stoji více než 80 let tradice a neustálého vývoje. Produkty, které nesnižují kvalitu kvůli nákladům. To vše ve firmě, která v rámci českého trhu zažívá nejrychlejší růst.

Zní to jako Váš další kariérní krok? Neváhejte a ozvěte se, rádi Vám poskytneme více informací!

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

 • Úvazek: plný
 • Plat: od 40 000 Kč/měs
 • Region: Praha hl.m.
 • Požadovaný jazyk: čeština (rodný) a angličtina (B1)
 • Vhodné pro absolventy: ne
 • Referenční číslo: A8928

Kontakt

Tomáš Faust

Tomáš Faust

775 682 454 tomas.faust@goodcall.eu
Používáme cookies s cílem co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu našich webových stránek. Tím, že stránky používáte, souhlasíte s uložením cookies na Vašem počítači/zařízení.
Zavřít Více informací