Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Senior konstruktér

Chceš pracovat pro firmu, která má skutečný dopad na život kolem nás a pomáhá zachraňovat životy? Nehledej více a dej o sobě vědět!

  • Úvazek: plný
  • Plat: od 45 000 Kč/měs
  • Region: Kladno
  • Požadovaný jazyk: angličtina (B1) nebo angličtina (A2)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A7687
Radka Bezvodová

radka.bezvodova@goodcall.eu

O čem to celé je?

  • O vývoji a aplikaci nových technologií
  • Zpracování konstrukční dokumentace a její aktualizaci
spolupráci při výrobě a zkoušení prototypů
  • Práci na inovačních projektech
vývoji mechanických i mechatronických dílů

Kdo jste?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Znalost jakéhokoliv 3D systému
kreativní zacházení s technickým zadáním úkolu
  • Zkušenost s různými technologiemi, např. i včetně vstřikolisů
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou, minimálně 3 roky
znalost AJ na pracovní úrovni (telefonáty, e-maily)
komunikativnost, schopnost týmové práce
odpovědnost, spolehlivost, proaktivní přístup

Proč je tato pozice lákavá?

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Různorodou pracovní náplň
zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • Možnost odborné a profesního růstu
  • Širokou škálu benefitů (dovolená navíc, příspěvek na stravování, kafetérie, příspěvek na penzijní pojištění, firemní školka, 13. plat a další)

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Zavřít Více informací