Chcete vidět naše pracovní nabídky?
Klikněte zde

Technik kvality - svařování

Pro strojírenskou výrobní společnost v Praze hledáme uchazeče na pozici Technik kvality - svařování.

  • Úvazek: plný
  • Plat: dohodou
  • Region: Praha hl.m.
  • Požadovaný jazyk: angličtina (A2) nebo němčina (A2)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A9106
Jiří Sova

Jiří Sova

jiri.sova@goodcall.eu

O čem to celé je?

POPIS POZICE
  • mezioperační a výstupní kontrola kvality pro uvolnění produktu k zákazníkovi
  • kontrola kvality práce (sváry, povrchové úpravy) kooperantů
  • provádění kontroly kvality u dodavatelů
  • VT kontrola svárů
  • vypracovaní a kontrola aktuálnosti dokumentace a kontrolních protokolů)
  • kontrola přijímaného materiálu a polotovorů
  • kontrola neshod a vypracovaní reklamačního protokolu
  • školení pracovníků v otázkách kvality

Kdo jste?

POŽADAVKY
  • SS vzdělaní strojního zaměření (lze i SOU strojní s maturitou)
  • relevantní zkušenosti v oblasti kontroly kvality - mezioperační a výstupní kontrola kvality
  • zkušenost a orientace v práci s technickou dokumentací a výkresy
  • zkušenost v oblasti NDT - VT (UT, PT, RT výhodou)
  • znalost MS Office
  • pasivní znalost AJ nebo NJ (práce s manuály, dokumentaci, vyplnit dokumentaci, sepsat mail), nemčina na obdobné úrovni je výhodou

Tohle není Vaše práce snů?

Podívejte se na naše kariérní stránky nebo si stáhněte naší aplikaci, kde naleznete všechny aktuální pracovní nabídky.

Kontakt

Jiří Sova

Jiří Sova

Zavřít Více informací