České Budějovice

GoodCall České Budějovice

Pobočka v Českých Budějovicích byla založena na začátku roku 2017. Tým má od vzniku 2 recruitery pod vedením Zuzany Masopustové a zaměřuje se především na recruitment respektive nábor na pevné pozice a to od specialistů až po TOP management. Celý tým, mimo jiné ryze ženský, je složený ze zkušených profesionálů, kteří se na pracovním trhu pohybují mnoho let.


Velikou výhodou je velice dobrá znalost regionu a to jak po demografické stránce, tak i co se týká znalosti mentality Jihočechů, jejich zvyků a chování. Do toho patří i přehled o společnostech, vztazích, historických vazbách na jihočeském trhu a více.

Jaké služby pro vás zajistíme?

 • Pomůžeme vám obsadit ty nejnáročnější pozice napříč celou vaší firmou. Specializujeme se zejména na pozice ze středního a vrcholového managementu.
 • Vhodné kandidáty za vás oslovíme a obstaráme kompletní náborový proces. Zakládáme si na tom, aby budoucí zaměstnanec odpovídal nejen profesním požadavkům, ale aby do týmu zapadl i po lidské stránce.
 • Díky metodě přímého vyhledávání dokážeme nalézt ty nejlepší talenty z celého trhu. Headhunting i Executive search jsou naší přirozeností.
 • Nabízíme také možnost recruitment outsourcingu - zajistíme pro vás jednotlivé části náborového procesu v rámci krátkodobé i dlouhodobé spolupráce, na které sami nemáte kapacity.
 • Zaručujeme absolutní diskrétnost při práci na confidential pozicích.
 • Zmapujeme pro vás trh a budeme se podílet na budování vaší značky zaměstnavatele i šíření povědomí o vaší společnosti.


Více o pobočce si můžete přečíst také v rozhovoru se Zuzanou Masopustovou.

Kontaktujte nás

Poznejte náš tým

Zuzana Masopustová

Zuzana Masopustová

Managing Partner
zuzana.masopustova@goodcall.eu
Daniela Víznerová

Daniela Víznerová

Executive Recruiter
daniela.viznerova@goodcall.eu
Zuzana Lišková

Zuzana Lišková

Executive Recruiter
zuzana.liskova@goodcall.eu
Iva Smudková

Iva Smudková

Headhunter/Executive Recruiter
iva.smudkova@goodcall.eu

Úspěšně spolupracujeme s těmito společnostmi:

 • aco
 • budvar
 • silon
 • rodenstock
 • apex
Gabriela Procházková, ACO Industries

Výběr správného partnera je důležitý nejen v osobní rovině, ale i v té pracovní, a pokud pracujete v HR a slovo tým a spolupráce je pro Vás základ, tak to platí dvojnásob! Děkuji GoodCallu za skvělou, profesionální práci. Za Vaše nasazení, ochotu, spolehlivost a lidský přístup. Velice si vážím naší spolupráce.

Růžena Podskalská, APEX pro gaming

Ráda bych poděkovala Zuzce Liškové za perfektní spolupráci, profesionalitu, milé jednání a její stoprocentní nasazení. Prostě a jednoduše, spolupráce na jedničku :-)

Lucie Nováková

Spolehlivá pracovní agentura se kterou je výborná spolupráce. Jejich jednání je vždy profesionální a milé. 

Kde nás najdete

GoodCall České Budějovice

Náměstí Přemysla Otakara II. 67/17

370 01 České Budějovice

Kontaktujte nás

Napište nám na zuzana.masopustova@goodcall.eu nebo vyplňte formulář níže.