Ostrava

GoodCall Ostrava

Ostravská pobočka GoodCallu působí na trhu již od roku 2014. Manažerkou pobočky je Eva Navrátilová, která se v recruitmentu pohybuje více než 10 let. Tým 3 recruiterů má bohaté zkušenosti s obsazováním pozic především v průmyslu, ať už se jedná o nižší nebo top management.

Pobočka úzce spolupracuje se zlínským týmem talent sourcerů a díky tomu si drží znalosti trhu a kandidátů v obou krajích. Mají přehled také o Jihomoravském a Olomouckém kraji, ale v lovu kandidátů je nezastaví ani hranice republiky a pravidelně komunikují s kandidáty ze Slovenska, Polska a dalších evropských států.

Jaké služby pro vás zajistíme?

  • Pomůžeme vám obsadit ty nejnáročnější pozice napříč celou vaší firmou. Specializujeme se zejména na pozice ze středního a vrcholového managementu.
  • Vhodné kandidáty za vás oslovíme a obstaráme kompletní náborový proces. Zakládáme si na tom, aby budoucí zaměstnanec odpovídal nejen profesním požadavkům, ale aby do týmu zapadl i po lidské stránce.
  • Díky metodě přímého vyhledávání dokážeme nalézt ty nejlepší talenty z celého trhu. Headhunting i Executive search jsou naší přirozeností.
  • Nabízíme také možnost recruitment outsourcingu - zajistíme pro vás jednotlivé části náborového procesu v rámci krátkodobé i dlouhodobé spolupráce, na které sami nemáte kapacity.
  • Zaručujeme absolutní diskrétnost při práci na confidential pozicích.
  • Zmapujeme pro vás trh a budeme se podílet na budování vaší značky zaměstnavatele i šíření povědomí o vaší společnosti.
Kontaktujte nás

Poznejte náš tým

Eva Navrátilová

Eva Navrátilová

Managing Partner
eva.navratilova@goodcall.eu
Darina Bogdanovičová

Darina Bogdanovičová

Senior Talent Sourcer
darina.bogdanovicova@goodcall.eu
Karolína Skopalová

Karolína Skopalová

Recruiter
karolina.skopalova@goodcall.eu
Veronika Bena (Šejvlová)

Veronika Bena (Šejvlová)

Recruiter
veronika.sejvlova@goodcall.eu

Kontaktujte nás