Zlín

GoodCall Zlín

Ve Zlíně vznikla v roce 2015 v pořadí třetí pobočka GoodCallu. Její předností je zaměření na talent sourcing – vyhledávání a oslovování kandidátů pomocí inovativních nástrojů založených na aktuálních trendech. Zlínský tým dokáže díky širokému know-how vyhledat ty pravé kandidáty v Česku, Evropě i za oceánem.

Pobočku založila manažerka ostravské pobočky Eva Navrátilová a s týmem 2 talent sourcerů a 1 recruitera pracuje především na pozicích nižšího až top managementu v odvětví IT a strojírenství.

Jaké služby pro vás zajistíme?

  • Pomůžeme vám obsadit ty nejnáročnější pozice napříč celou vaší firmou. Specializujeme se zejména na pozice ze středního a vrcholového managementu.
  • Vhodné kandidáty za vás oslovíme a obstaráme kompletní náborový proces. Zakládáme si na tom, aby budoucí zaměstnanec odpovídal nejen profesním požadavkům, ale aby do týmu zapadl i po lidské stránce.
  • Díky metodě přímého vyhledávání dokážeme nalézt ty nejlepší talenty z celého trhu. Headhunting i Executive search jsou naší přirozeností.
  • Nabízíme také možnost recruitment outsourcingu - zajistíme pro vás jednotlivé části náborového procesu v rámci krátkodobé i dlouhodobé spolupráce, na které sami nemáte kapacity.
  • Zaručujeme absolutní diskrétnost při práci na confidential pozicích.
  • Zmapujeme pro vás trh a budeme se podílet na budování vaší značky zaměstnavatele i šíření povědomí o vaší společnosti.
Kontaktujte nás

Poznejte náš tým

Zuzana Fládrová

Zuzana Fládrová

Talent Sourcer
zuzana.fladrova@goodcall.eu
Radoslav Plšek

Radoslav Plšek

Senior Recruiter
radoslav.plsek@goodcall.eu
Daniela Fejtová

Daniela Fejtová

Talent Sourcer
daniela.fejtova@goodcall.eu
Eva Navrátilová

Eva Navrátilová

Managing Partner
eva.navratilova@goodcall.eu

Kde nás najdete

GoodCall Zlín
Vavrečkova 5262
760 01 Zlín

Kontaktujte nás

Napište nám na eva.navratilova@goodcall.eu nebo vyplňte formulář níže.