HR & Recruitment

HR & Recruitment

Za každou úspěšnou společností stojí silné HR a za každým spokojeným zaměstnancem stojí silný HR specialista. I nám v GoodCallu naše HR oddělení ulehčuje každodenní práci, a díky tomu dobře chápeme jeho pravý význam. Proto i pro naše klienty hledáme takové kandidáty, kteří mají dost sil a zapálení podporovat své kolegy a být základním pilířem úspěšné firmy.

Udělejte správný krok ve vaší kariéře

 • U lidí, kteří pracují „pro ostatní“, je o to zásadnější, aby byli na tom správném místě. Takové místo vám pomůžeme najít. Můžeme se nezávazně potkat a představit vám otevřené pozice u našich klientů, nebo si jen obecně popovídat o situaci na trhu a vašich plánech.


 • Sami se v HR pohybujeme, a proto této oblasti velice dobře rozumíme

 

 • Na naší klientské paletě si můžete vybrat od moderních startupů až po kosmopolitní korporáty – co vám bude nejlépe vyhovovat. Nebo vám najdeme místo v jednom z našich týmů v GoodCallu.

 

 • Vaši práci snů vám pomůžeme najít, ať už s HR teprve začínáte, zda máte za sebou několik let ve specifické oblasti – nábor, learning & development nebo comp&ben, nebo jste se již vypracovali na manažerskou pozici.


 • Vyplňte formulář níže a přijďte si vyzkoušet, jak příjemné to je, když se člověku někdo se zájmem a profesionalitou věnuje. Vaše práce snů čeká.

Propojíme vás s těmito společnostmi, se kterými spolupracujeme:

 • metalimex
 • gooddata
 • ahold
 • sap
 • weber
 • Exxomobile

#HR #recruitment #L&D #Comp&Ben #HRspecialist #HRgeneralist #HRadmin #HRsupport #HRmanager #HRBP #TalentSourcer #Recruiter #dreamjob #youarenotjustaCV

Chcete práci snů?

Řekněte nám o sobě pár základních informací. Ozveme se vám a dohodneme se společně na dalších krocích - vše NEZÁVAZNĚ.

Dostávejte nabídky e-mailem

Ty nejlepší nabídky můžete dostávat do vaší e-mailové schránky.

Kč/měs
Tereza Pražáková

Tereza Pražáková

Talent Sourcer

Personalisté jsou jako ozubená kolečka složitého stroje, nejsou často tolik vidět, ale fungování celku se bez nich zadře.


Pokud je i vaším posláním zajišťovat, aby druzí mohli dělat svou práci jak nejlépe to jde, jste na tom správném místě, obrazně řečeno. Pokud ale náhodou máte pocit, že na správném místě nejste doslova, pojďme to spolu změnit.


Sedne vám více rušné prostředí recruitmentu nebo se vidíte v HR marketingu? Baví vás práce s daty? Jestli zatím nevíte, co by pro vás mohlo být to pravé ořechové, ráda si poslechnu, co máte na srdci a udělám vše pro to, abych vám pomohla najít takovou práci, kde vás to bude vážně bavit.

Podívejte se na právě otevřené pozice s naší aplikací

Nechce se vám čekat? Podívejte se, jaké pozice právě obsazujeme. Anonymní a bez složitého přidávání příloh. Ucházejte se o práci jedním kliknutím!

Download on the App store Get it on Google play