Legal

Legal

V dnešní době je pro firmy investice do právní podpory téměř samozřejmostí. Poptávka po kvalitních právnících a advokátech roste a také naši klienti hledají ty pravé kandidáty, kteří se nemohou dočkat, až uplatní své vzdělání a zkušenosti v praxi, a pomohou přivést do věcí nový řád. I nábor provází spousta pravidel a pro nás je tím hlavním vyslechnout si vaše přání a požadavky a pomoct vám najít práci přesně podle vašich představ.

Udělejte správný krok ve své kariéře

  • Jste absolvent právnické fakulty, zkušený advokát, nebo manažer právního oddělení? Ať jde o seniorní či juniorní pozice, GoodCall je připraven vám pomoci.
  • Každý den jsme v kontaktu s odborníky z oblasti advokacie i korporátního prostředí. Stále sledujeme, co se děje na pracovním trhu, kterému se dokážeme rychle přizpůsobit. S námi budete v dobrých rukou.
  • Spolupracujeme s velkými a malými firmami – najdeme vám to pravé podle vašich preferencí.
  • Jste připraveni se s námi spojit a posunout svoji kariéru na další úroveň? Napište nám o sobě pár věcí ve formuláři níže a hledání práce snů může začít.

Můžeme vás spojit s těmito společnostmi:

  • skoda
  • pilsen
  • white#Law #Legal #Consultant #Lawyer #Paralegal #CorporateLaw #Regulations #LawIntern #Associate #Administration #LawCareers

Chcete práci snů?

Řekněte nám o sobě pár základních informací. Ozveme se vám a dohodneme se společně na dalších krocích - vše NEZÁVAZNĚ.

Dostávejte nabídky e-mailem

Ty nejlepší nabídky můžete dostávat do vaší e-mailové schránky.

Kč/měs
Miri Lustyková

Miri Lustyková

Talent Sourcer

Dobrý den,

hledáte novou práci v oblasti práva nebo toužíte po změně? Ráda si s vámi nezávazně popovídám o možnostech pracovního uplatnění a pomůžu vám najít tu pravou pozici.


Podívejte se na právě otevřené pozice s naší aplikací

Nechce se vám čekat? Podívejte se, jaké pozice právě obsazujeme. Anonymní a bez složitého přidávání příloh. Ucházejte se o práci jedním kliknutím!

Download on the App store Get it on Google play