Real Estate

Real Estate

Stavíte si na pevných základech vaší kariéry? Pokud toužíte postavit svoji kariéru na spolupráci s těmi nejlepšími, tak jste v GoodCallu správně. Nepostavíme za vás tu nejmodernější, ani tu nejvyšší budovu na světě, ale spojíme vás s těmi, kteří takovou moc mají. Ať už se jedná o komerční budovy, obytné jednotky, hotely či výrobní a skladovací haly, společně najdeme konstruktivní řešení. Pojďme postavit vaši budoucnost společně.

Udělejte správný krok ve své kariéře

  • Udržujeme si stále přehled o trhu a sledujeme trendy na poli stavebnictví a real estate.


  • Setkáváme se s odborníky z odvětví a spolupracujeme se známými společnostmi, stejně tak start-up firmami, které přináší na český trh něco nového a neotřelého.


  • Zmapujeme pro vás trh, poradíme a přijdeme s nejlepším řešením a směrováním vaší kariéry.


  • Pokud se zajímáte o pozice project & property manager / business development / facilities coordinator / brand manager / stavbyvedoucí či jiné technické pozice z oblasti Real Estate & Developers nejen na českém trhu, GoodCall je tou správnou volbou.

Čas začít budovat vaši kariéru v Real Estate!#RealEstate #Agent #Developers #Project #Facilities #Property #Manager #Construction #Leader #Consultant

Chcete práci snů?

Řekněte nám o sobě pár základních informací. Ozveme se vám a dohodneme se společně na dalších krocích - vše NEZÁVAZNĚ.

Dostávejte nabídky e-mailem

Ty nejlepší nabídky můžete dostávat do vaší e-mailové schránky.

Kč/měs
Miri Lustyková

Miri Lustyková

Talent Sourcer

Rádi pomáháme lidem najít nové pracovní příležitosti a měnit jim život. Bez nových prostor umožňující snové bydlení a práci v moderním a příjemném prostředí bychom sny plnili jen na 50 %.
Pokud cítíte čas pro změnu, anebo CHCETE jednoduše udělat krok k tomu svému domu snů, zanechte nám svůj kontakt a my se o vše postaráme.

Podívejte se na právě otevřené pozice s naší aplikací

Nechce se vám čekat? Podívejte se, jaké pozice právě obsazujeme. Anonymní a bez složitého přidávání příloh. Ucházejte se o práci jedním kliknutím!

Download on the App store Get it on Google play