Product Manager pro Recruitment Platformu

  • Lokalita: Praha hl.m.
  • Mzda: dohodou

Jste IT Recruiter, který by rád využil své zkušenosti v Project Managementu? Pro naší aplikaci Binary, hledáme Product Managera!

Popis

Aplikace Binary se zaměřuje na rychlé propojení IT odborníků se zajímavými pracovními příležitostmi. Jak aplikace vypadá se můžete podívat na: www.binary-jobs.com/cs/. Aplikace je naprogramována jako on-line tržiště (market place), kde se automaticky propojují obě strany trhu.

Co bude Vaše náplň práce:
  • Zodpovědnost za hladký běh celé aplikace.
  • Key Account Management (například přebírání pozic, mapování nových obchodních příležitostí, péče o stávající klienty).
  • Verifikace kandidátů a péče o průběh výběrového řízení.
  • Zadávání nových pozic do aplikace a vytváření Job Descriptions.
  • Vypracování statistik a reportů.
  • Komunikace s developerem aplikace.

Požadujeme

Potřebujeme člověka, který:
  • má předchozí zkušenost v IT Recruitmentu a Project Managementu,
  • nebojí se komunikace s kandidáty a klienty (telefonicky, emailem či osobně),
  • uvažuje analyticky a baví ho práce s čísly,
  • domluví se anglicky na úrovni alespoň B2,
  • má obchodního ducha a přichází s vlastními nápady.

Nabízíme

  • Možnost být součástí Binary projektu, který se stále rozvíjí a zdokonaluje.
  • Příležitost využít své zkušenosti z Recruitmentu trochu jinak - jako Product Manager.
  • Samostatnost a zodpovědnost za svěřený projekt.
  • Jedná se o jedinečnou příležitost vytvářet inovativní nástroj pro moderní recruitment.
  • Dále: pracovní notebook, telefon, Multisport kartička, Social Events, Sick Days, možnost Home Office a další.

Detail

  • Typ úvazku: plný
  • Požadované jazyky: čeština (rodný) a angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy: ne
  • Referenční číslo: A11754

Zní to zajímavě?

Vyplňte formulář níže a náš recruiter se vám ozve a probere s vámi bližší informace o této pozici.

Alžběta Knorková

Potřebujete více informací o této pozici? Ozvěte se mi.

777 333 855 alzbeta.knorkova@goodcall.eu

Není to práce, kterou hledáte?

Pomůžeme vám ji najít

Nebo se podívejte na další otevřené pozice v naší aplikaci.

Download on the App store Get it on Google play