Dlouhodobá spolupráce na náboru nejlepších absolventů v České republice

Klient

Zadání

Obchodní strategie Keyence je založena na neustálém náboru čerstvých absolventů do obchodních rolí s vysokou technickou afinitou. Vzhledem k tomu, že situace v oblasti talentů na českém trhu se v posledních letech dramaticky změnila, tradiční zdroje uchazečů přestaly přinášet požadované výsledky. Proto se společnost Keyence obrátila na GoodCall s myšlenkou přechodu na proaktivní talent sourcing a zaměření se na pasivní uchazeče.

Řešení

Keyence nabírá obchodníky po celé České republice, díky čemuž je síť poboček GoodCall ideálním řešením pro pokrytí každého jednotlivého místního trhu. Díky našim znalostem specifických regionů jsme také byli schopni pomoci Keyence v dalších činnostech spojených s náborem - vytvoření efektivnějšího náborového procesu, upravení systémů odměňování a benefitů a navázání kontaktu a spolupráce s českými univerzitami.

Klient zaznamenal rapidní pokles odpovědí na své inzeráty, které byly dosud jejich jediným zdrojem uchazečů na českém trhu. Na základě toho se GoodCall postaral o nastavení široké strategie oslovování uchazečů s cílem přilákat pasivní kandidáty a zasáhnout talent pooly, které Keyence dosud nevyužíval. Kromě běžných aktivit jsme nábor podpořili také výkonnostními marketingovými kampaněmi.

Výsledky

  • Nastavení komplexní strategie pro nábor juniorních obchodníků využívající síť GoodCallu v celé České republice.
  • Aktivní přístup k pasivním uchazečům a zapojení výkonnostních kampaní.
  • Díky rychlému dosažení výsledků v rámci byla nastavena dlouhodobá funkční spolupráce.
Jste připraveni získat kandidáty podle vašich představ?

Propojte se s GoodCall specialisty a získejte odbornou pomoc při hledání talentů.

Přečtěte si další case studies