Pomohli jsme společnosti Savencia najít HR managera pro SSC

Klient

Zadání

Společnost Savencia nás kontaktovala v první polovině roku 2022 s naléhavým požadavkem na hledání seniorního HR manažera, který by stabilizoval a vedl celé HR oddělení pro klientské SSC s více než 130 zaměstnanci. Vztahy mezi GoodCall a Savencia jsou založeny na dlouhodobé spolupráci a mnoha úspěšných projektech včetně náboru na vyšší manažerské pozice.

Řešení

V rámci projektu jsme se snažili získat nové zaměstnance, kteří by byli schopni plnit úkoly v oblasti řízení lidských zdrojů.

Zásadním aspektem bylo nalezení dostatečně seniorní osoby se zkušenostmi z oblasti SSC a FMCG. Zároveň bylo důležité zaměřit se na osobu z prostředí s fluktuací odpovídající centru sdílených služeb. Agendu mezitím zajišťoval HR manažer na Slovensku. Cílem nového HR manažera bylo zefektivnit HR procesy a převzít stávající tým, ale zároveň zajistit rychlé vyřízení všech obchodních požadavků interním HR. Celý proces komplikovala počínající nejistota způsobená vnějšími zahraničními vlivy, která se projevovala ochotou ke změně velkého počtu lidí na trhu práce. Důležité bylo také zvládnout jasnou a transparentní komunikaci v průběhu celého procesu, aby byly všechny strany dostatečně zapojeny. Tím spíše, že proces trval více než 4 měsíce.

Výsledky

  • 100% zaměření na pasivní kandidáty pro maximální pokrytí trhu.
  • Vytvořen longlist se 108 kandidáty, telefonický screening s 67 osobami, 8 bylo kvalifikováno.
  • Po 4 kolech pohovorů zůstali 2 kandidáti, 1 byl do společnosti přijat.
Jste připraveni získat kandidáty podle vašich představ?

Propojte se s GoodCall specialisty a získejte odbornou pomoc při hledání talentů.

Přečtěte si další case studies