IT Recruiter

  • Lokalita: Praha hl.m.
  • Mzda: dohodou

Jste zkušený IT Recruiter/Sourcer a hledáte čerstvý vítr do plachet? U nás najdete práci, ve které nezavadíte o stereotyp a kde Váš názor něco znamená!

Popis

Co Vás čeká:
  • Recruitment těch nejlepších kandidátů z oboru IT.
  • Budete se účastnit klientských schůzek a dalších business development aktivit.
  • Budete se aktivně podílet na celém procesu výběru kandidáta od kontaktování až po úspěšné umístění.
  • Vaším úkolem bude také odborné poradenství a konzultace nejen pro klienty, ale i kandidáty.
  • Zasvětíme Vás do naší databáze a mnoho jiných zdrojů, které využíváme pro sourcing.
  • Budete se podílet na dalších zajímavých projektech.

Požadujeme

Představujeme si Vás jako:
  • Aktivního a ambiciózního člověka, který bude recruitmentem žít stejně jako my!
  • Se zkušeností v IT recruitmentu a sourcingu.
  • V něčem výjimečného - aby doplnil náš tým a pomohl se dál rozvíjet i nám.
  • Otevřeného diskuzi a novým nápadům, ale zároveň s respektem a pokorou.
  • Proaktivního, s motivací se neustále zlepšovat, učit a nasávat informace ze světa technologií a digitalizace.
  • Být součástí našeho týmu a své parťáky potkávat i mimo kancelář.

Nabízíme

  • Klademe obrovský důraz na rozvoj a naše tréninky vedou samí experti - jejich profily najdete na www.recruitmentacademy.cz.
  • Využíváme nejnovější technologie - máme vlastní Recruitment Technology Innovation Center, kde vyvíjíme vytuněné softwarové nástroje a v Praze nám vzniká zbrusu nový Sourcing Hub.
  • Pracujeme z moderních kanceláří na Václaváku, z kavárny nebo z domova - nakouknout k nám virtuálně můžete prostřednictvím www.welcometothejungle.com/cs/companies/goodcall.
A jakou tu máme atmosféru zjistíte na www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/2957145-goodcall-s-r-o .
  • Dále nabízíme: Home Office, flexibilní pracovní dobu, pracovní telefon a notebook, Sick Days, Social Events, Multisport kartičku a další.

Details

  • Typ úvazku: plný
  • Požadované jazyky: čeština (rodný) a angličtina (B2)
  • Vhodné pro absolventy: ano
  • Referenční číslo: A10336

Zní to zajímavě?

Vyplňte formulář níže a náš recruiter se vám ozve a probere s vámi bližší informace o této pozici.

Alžběta Knorková

Potřebujete více informací o této pozici? Ozvěte se mi.

777 333 855 alzbeta.knorkova@goodcall.eu

Není to práce, kterou hledáte?

Pomůžeme vám ji najít

Nebo se podívejte na další otevřené pozice v naší aplikaci.

Download on the App store Get it on Google play