Finance

Finance

Finance nejsou jen o číslech. Je to svět, kde se prolíná matematika, analýza, komunikace, vyjednávání, predikce, návrhy pro zlepšení procesů či implementace nových systémů. Firmy a trh se stále mění a vy můžete být u toho.
Hledáte novou pracovní výzvu, kde byste zúročili své dosavadní zkušenosti a znalosti, ale zároveň měli možnost dále se rozvíjet a neustrnout na jednom místě? Takovou nabídku vám pomůžeme najít.

Udělejte další krok ve své finanční kariéře

  • Pohybujete se v oblasti účetnictví, controllingu, rádi se zapojujete do fungování businessu, kde stavíte na znalosti financí nebo řídíte finanční týmy? Jsou vaší silnou stránkou spíše investice, jejich analýza a stejně jako tabulky vás baví obchodní jednání? Dejte nám o sobě vědět.

 

  • Náš tým z financí úzce spolupracuje s firmami napříč odvětvími a velikostmi. Podstatné pro nás je vybírat vám nabídky, kterou jsou zajímavé, ve firmách, kterým věříte nebo na ně jinde než v GoodCallu nenarazíte. 


  • Zaměřujeme se na pozice, na kterých již musíte mít něco za sebou. Dobře ale také víme, že nikdo na vedoucích pozicích nezačínal a rádi potkáváme začínající talenty.


  • Vyplňte formulář níže a společně najdeme další krok ve vaší kariéře!

Čas zúročit vaši praxi ve financích a posunout se výše!#Accounting #Controlling #Investment #Management #CFO #BusinessPartner #M&A #Consulting #Leadership #FinanceProfessionals

Chcete práci snů?

Řekněte nám o sobě pár základních informací. Ozveme se vám a dohodneme se společně na dalších krocích - vše NEZÁVAZNĚ.

Dostávejte nabídky e-mailem

Ty nejlepší nabídky můžete dostávat do vaší e-mailové schránky.

Kč/měs
David Jakeš

David Jakeš

Talent Sourcer
Dobrý den, jmenuji se David a pracuji jako Talent Sourcer v týmu zabývajícím se pozicemi v oblasti financí. 

Jsou finance vaší vášní? Máte zkušenost z účetnictví, controllingu, investic nebo z finančního řízení společnosti? Pojďme si spolu popovídat.

Podívejte se na právě otevřené pozice s naší aplikací

Nechce se vám čekat? Podívejte se, jaké pozice právě obsazujeme. Anonymní a bez složitého přidávání příloh. Ucházejte se o práci jedním kliknutím!

Download on the App store Get it on Google play