Externí zajištění 360° recruitmentu pro IT divizi Deloitte skrze RPO

Klient

Zadání

Společnost Deloitte potřebovala externě zabezpečit 360° recruitment pro divizi Technology Consulting do té doby, než pro tuto divizi vznikne interní náborový tým. Po již několikaleté spolupráci se službou GoodCall RPO se na nás klient znovu obrátil.

Řešení

Spolupráce na náboru pro divizi se z původních 3 měsíců prodloužila na rok, než byl ve firmě sestaven nový 3-členný tým. Naším úkolem bylo obsadit přibližně 30 IT pozic, převážně vývojářských a analytických rolí, s úrovněmi od stážistů až po manažery. Aktivity zahrnovaly nejen hledání vhodných kandidátů, ale také přímý kontakt s hiring manažery a udržování transparentního komunikačního kanálu s interními týmy. V průměru jsme do společnosti přivedli 4 nové zaměstnance měsíčně.

Na konci projektu jsme nejen úspěšně obsadili všechny pozice, ale také proběhlo důkladné zaučení nových členů týmu. To zahrnovalo předání pozic a vysvětlení procesů, což bylo důležité pro hladký přechod od externího recruitmentu k internímu náborovému týmu. Pomohli jsme divizi Technology Consulting získat nejen kvalitní talenty, ale také vytvořit základ pro jejich interní náborový tým, který může pokračovat v jejich růstu a rozvoji.

Výsledky

  • Externí zajištění náboru na rok skrze službu RPO zcela remote.
  • Obsazení v průměru 4 IT pozic měsíčně do divize.
  • Vybudování základu pro nový interní tým recruiterů a zaučení nových členů týmu.
Jste připraveni získat kandidáty podle vašich představ?

Propojte se s GoodCall specialisty a získejte odbornou pomoc při hledání talentů.

Přečtěte si další case studies