Find your dream job in finance

Pronajměte si naše recruitery

Ať už potřebujete vykrýt dovolené, dočasnou pracovní absenci vašich personalistů, nebo rozjíždíte jednorázově nový projekt, na který hledáte kandidáty, nemusíte automaticky rozšiřovat svůj tým o nové kmenové zaměstnance. Poskytujeme naše zkušené, proškolené a vysoce profesionální sourcery a recruitery pro krátkodobé spolupráce.

Čím RO přispěje?

Pokud potřebujete další pomoc, zprostředkováváme také RO a HR konzultanty, kteří zajišťují poradenské služby. Pomohou vám vyhodnotit vaše současné metody náboru a nabídnou chytré návrhy na vylepšení.

Osobní a profesní rozvoj našeho RO týmu je naší prioritou. Kontinuálně naše kolegy vzděláváme a certifikujeme v Recruitment Academy, vzdělávací platformě, která přináší nové trendy a postupy v oblasti náboru, rozvoje a retence zaměstnanců.

Náš RO tým také klientům nabídne portály a dashboardy v reálném čase, abyste mohli sledovat pokrok. To vám pomůže postupem času vylepšit proces náboru.

Náš RO tým se při hledání kandidátů nespoléhá na metody staré školy. Místo toho budou využívat nejnovější technologie dalšími špičkovými nástroji pro získávání kandidátů. To vám pomůže oslovit širší škálu kvalifikovaných kandidátů. GoodCall RO tým disponuje unikátním Datacruit ATS systémem, kterým můžeme vybavit každého našeho sourcera či recruitera od prvního dne poskytování našich služeb, pokud zrovna žádným ATS systémem nedisponujete. Mobilní aplikace GoodCall je k dispozici všem RO klientům pro inzerci a prezentování vašich pracovních pozic.

Náš Recruitment outsourcing (RO) model pomůže vašemu náborovému manažerovi se vším od nastavení náborové strategie, přípravy správného seznamu kandidátů až po vyhodnocení celého procesu a všeho mezi tím. Můžete se spolehnout na profesionální náborové služby a na to, že získáte někoho, s kým souhlasíte vy, váš náborový manažer i váš management.

Pro koho je Recruitment Outsourcing vhodné?

Jednotlivci

Pro naše klienty standardně dodáváme i jednotlivé úkony, jako jsou Longlisty, Shortlisty, tedy seznamy kandidátů na volná pracovní místa, průzkumy pracovního trhu, průzkumy mezd, prescreening nebo HR consulting.

Startupy

Nepotřebujete do vašeho startupu celé personální oddělení. Naši recruiteři a HR profesionálové vám pomůžou najít vaše první zaměstnance a postarají se o zavedení základní a funkční personální agendy.

Středně velké firmy

Jestliže už máte funkční personální oddělení, ale máte před sebou projekt, na jehož nábor už vaši personalisté nestačí, náš RO tým vykryje tyto mezery.

Velké firmy

Pokud jste dosáhli svého maxima headcountu, RO figuruje jako investice do projektu. Vykryjeme vaše kapacitní mezery a váš headcount zůstane nezměněn.

Kdy si Recruitment Outsourcing najmout?

Pokud patříte do některé ze skupin níže, pak nastal ten pravý čas RO vyzkoušet.


Potřebujete sledovat efektivitu a metriky spojené s náborem

Pokud chcete silné a kvalitní metriky, zda byl váš nábor úspěšný, najměte si RO. Poskytnou vám údaje o tom, jak to bylo předtím, než jste najali Recruitment Outsourcing a poté. To vám pomůže pochopit hodnotu vaší investice.

Potřebujete více členů týmu

RO konzultanti mohou skutečně přijít a působit jako rozšíření vašeho týmu. Tímto způsobem můžete odpovědnost za najímání přenést na svého RO partnera.

Vaši HRisti nejsou zaměřeni pouze na nábor

RO může převzít všechny důležité prvky správného náboru a váš HR tým se může soustředit na další důležité HR úkoly.

Potřebujete vysoce kvalitní zaměstnance

RO vám nejen pomůže na začátku najít vynikající zaměstnance, ale také posílí proces přijímání a adaptace zaměstnanců, takže se budete moci soustředit na práci s talenty, kteří budou pracovat a rozvíjet vaši organizaci.

Vaši recruiteři nejsou dostatečně zkušení nebo potřebujete zvýšit kompetence vašeho současného týmu (upskilling).

Pokud jste nová firma a máte náborového manažera, který potřebuje trochu vedení, najmutí RO je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Mohou přijít se svými poradenskými službami a napravit nefungující procesy a náborové cesty. To pomůže vašemu náborovému manažerovi získat nové know-how, aby v budoucnu mohl postupovat sám.

Jak to funguje

RO bude na domluvenou dobu součástí vaší společnosti a vašeho týmu. S kandidáty budou komunikovat pod hlavičkou vaší společnosti. Budou dodržovat veškeré vaše interní procesy a stanou se silnou posilou vašeho HR teamu.

RO přesto nejsou vašimi zaměstnanci. Proto jsou veškeré odvody daní a odměny hrazeny námi jakožto RO dodavatelem.

1

KONTAKT

Kontaktujte nás se svými požadavky.

2

ZADÁNÍ

Domluvíme si počet RO konzultantů, období spolupráce, rozsah služeb a cenu.

3

VÝBĚR KONZULTANTŮ

Pošleme vám na výběr z našich konzultantů, kteří mají kapacitu.

4

UZAVŘENÍ DOHODY

Stanovíme termín nástupu a uzavřeme smlouvu.

5

ZAČÁTEK SPOLUPRÁCE

Přivítejte RO ve své firmě.

Kolik to stojí?

Nabízíme různá řešení od recruiterů na několik měsíců, až v řádů dní nebo pouhých zakázek realizovaných z prostor našich kanceláři.

Fakturujeme za skutečně odvedenou práci, dle odpracovaných hodin našich konzultantů. Nefakturujeme za success fee, ale za odvedenou předem domluvenou cenu.

Výhody Recruitment Outsourcingu

 • Flexibilní formy spolupráce podle vašich potřeb
 • Získávání kandidátů za využití nejnovějších technologií
 • Profesionální podpora a osobní přístup
 • Kvalitativní výběr kandidátů podle vašich pracovních požadavků
 • Získáváte vyškoleného sourcera a recruitera, která/ý sebou do vaší společnosti přináší také ATS systém Datacruit
 • Snížené náklady za stálé personalisty umožňují investice v dalších klíčových oblastech
 • Snížíte průměrné náklady na nábor jednoho člověka (average cost per hire)
 • Získáte další zdroje kandidátů
 • Zefektivníte kvalitu náboru
 • Zlepšíte škálovatelnost, abyste mohli reagovat na měnící se potřeby vaší organizace. Řešení Recruitment Outsour umožňuje vaší organizaci snižovat i zvyšovat počet získávání talentů podle toho, jak se mění náborové potřeby.
 • Získáte transparentnost prostřednictvím pravidelného reportingu. Měření a sledování výkonu prostřednictvím pravidelných zpráv o klíčových ukazatelích výkonu (KPI) a dohodách o úrovni služeb (SLA).
 • S řešením Recruitment Outsourcing budete mít přístup k údajům o talentech s hmatatelnými informacemi, které budou informovat o vašich rozhodnutích o najímání, od mapování talentů až po plánování pracovních sil. Zvýšíte efektivitu, identifikujete vylepšení procesů a lépe předpovíte budoucí náborové potřeby.
 • Získáte přístup k odborným znalostem. Využití zkušených náborových pracovníků GoodCall Recruitment Outsourcing jako rozšíření vašeho týmu poskytuje přístup k hlubokým sítím kandidátů a zkracuje čas jejich zapojení.

Důvěřují nám jedny z nejinovativnějších společností

 • Siemens
 • Deloitte
 • Škoda Auto
 • Vodafone
 • gooddata

GoodCall je jednoduše nejlepší. Myslím to vážně, bez nich bychom to nezvládli.”

Tomáš Novák, HR Director at Česká spořitelna

“Přístup GoodCallu je mimořádný a vždy se můžeme spolehnout na to, že přinese kvalitní výsledky společně s čestným, etickým partnerstvím.”

Alena Tomíšková, Head of Talent Acquisition Siemens

“Na společnosti nejvíce oceňuji jejich pozitivní přístup od recruiterů, kteří jsou vždy připraveni poslouchat, přizpůsobit se, být flexibilní a nevzdávají se, dokud neuspějí. ”

Diogo Videira – Recruiter Advisor Czech Republic and Hungary ExxonMobil

GoodCall nám za poslední dva roky pomohl obsadit několik zásadních seniorních pozic. Oceňujeme zejména proaktivní a přirozenou komunikaci a rychlost reakcí.

Jana Zimova, HR Director CEE Assa Abloy

Zkušenosti společnosti v oblasti moderního recruitmentu a nových cest vyhledávání kandidátů přispějí k dalšímu rozvoji českého podnikatelského prostředí.

Martina Schiestlová, HR Director Deloitte CZ

Často kladené otázky

Je možné si vzít vašeho RO do kmene?

Ano, toto možné je, ale tato transakce zahrnuje poplatek za přechod konzultanta ke klientovi.

Specializujete se na nějaká odvětví nebo s jakými odvětvími mají RO největší zkušenosti?

Máme v teamu RO specialisty na různé obory od marketingu, přes obchod až po IT. Můžeme dodat odborníky napříč obory specializace.

Dá se operativně kontrakt přerušit?

Vždy je možné domluvit se na délce i ukončení smlouvy.

Jak rychle mi můžete RO poslat?

Máme spoustu RO konzultantů, kteří v současné době projekt dokončují nebo v blízké době budou dokončovat čili doba nástupu záleží na domluvě a našich možnostech v tu danou chvíli.

Kdo hradí RO konzultantům odměnu?

Veškeré náklady na RO jsou na straně GoodCall.

V jakém rozsahu za RO zodpovídám?

Hrazení odvodů, daní a odměny jde za námi.

Jak se mám na spolupráci s RO připravit?

Náš recruiter používá vlastní telefon a počítač. Je vybaven i vlastním HR softwarem Datacruit ATS. Zajistěte jen zaškolení v rámci firemní kultury, nasdílejte s RO konzultanty vaše logo, firemní e-mailový podpis a další podklady, aby mohl/a na LinkedIn i po e-mailech vystupovat jako reálný zástupce vaší firmy. Všechno ostatní je na nás.

Na jak dlouho můžu RO ve firmě mít?

Jsme velmi flexibilní. Standardně se doba pronajmutí našich recruiterů pohybuje od několika hodin týdně po řády měsíců.

Rádi vám povíme víc

Aneta Kořínková

Aneta Kořínková

Account Manager
Eliška Knížková

Eliška Knížková

Account Manager

Poptejte nás

Napište nám na info@goodcall.eu nebo vyplňte formulář níže.

Láká vás práce v našem týmu?

Naše práce není žádná nuda a stereotyp. Pracujeme na různých projektech pro širokou škálu klientů. Jsme pozitivní a máme smysl pro humor. I vy se s námi můžete učit novým věcem a posouvat svět recruitmentu dál.

Pracujte v Goodcallu