Zajistěte si perfektní marketing pro jakoukoliv část HR

Ve GoodCallu chápeme, že úspěšné recruiting vyžaduje strategický přístup k marketingu a efektivní řízení lidských zdrojů. Proto nabízíme komplexní služby v oblasti outsourcingu klíčových marketingových služeb pro HR. Díky spolupráci můžete využít naše odborné znalosti v oblasti Employer Brandingu i HR marketingu a zvýšit tak povědomí o značce mezi vaší klíčovou audiencí potenciálních zaměstnanců, přilákat špičkové talenty a podpořit obchodní růst.

Naše služby marketingového outsourcingu zahrnují širokou škálu specializovaných oblastí, díky čemuž zajišťujeme komplexní přístup k vašemu náborovému úsilí na všech frontách.

Mezi naše hlavní služby patří

Employer Branding a HR marketing

Employer Branding a HR marketing

Přilákejte a udržte si nejlepší talenty vytvořením silné značky zaměstnavatele. Budeme spolupracovat s vaším personálním týmem na vytvoření přesvědčivé strategie značky zaměstnavatele, která bude mít ohlas u potenciálních kandidátů a posílí pověst vaší společnosti jako oblíbeného zaměstnavatele.

Sociálně sítě a obsahový marketing

Sociálně sítě a obsahový marketing

Využijte sílu platforem sociálních médií a oslovte své cílové publikum. Vypracujeme strategii sociálních médií zaměřenou na výsledky a vytvoříme přesvědčivý obsah, který bude rezonovat s vaším publikem, pomůže budovat povědomí o značce zaměstnavateli a také podpoří loajalitu stávajících zaměstnanců.

Výkonnostní kampaně

Výkonnostní kampaně

Dosáhněte měřitelných výsledků prostřednictvím kampaní zaměřených na výkon. Náš tým vše optimalizuje takovým způsobem, abyste maximalizovali návratnost investic, a využívá strategie a nástroje založené na datech k dosažení vašich obchodních cílů.

Jako podporu našich klíčových řešení, ale i jako samostatné služby poskytujeme následující služby

Workshopy na zakázku

Workshopy na zakázku

Zlepšete znalosti vašeho týmu v oblasti marketingu a lidských zdrojů prostřednictvím workshopů na míru. Nabízíme online nebo osobní workshopy na různá témata, které jsou přizpůsobeny vašim konkrétním potřebám a posilují váš tým v oblasti nejnovějších trendů a osvědčených postupů v oboru. Naši lektoři jsou mezinárodně uznávanými odborníky v oboru a také autory mnoha knih a jiných publikací.

Media planning

Media planning

Efektivně rozdělte svůj marketingový rozpočet a maximalizujte dosah prostřednictvím strategického plánování médií. Určíme nejvhodnější mediální kanály, vyjednáme umístění v médiích a optimalizujeme vaši mediální strategii pro dosažení optimálních výsledků. 

Analýzy/strategické poradenství

Analýzy/strategické poradenství

Získejte cenné poznatky o výkonnosti vašeho HR marketingu prostřednictvím hloubkových analýz a strategického poradenství. Náš tým vám poskytne užitečná doporučení a poznatky založené na datech, abyste optimalizovali své marketingové úsilí a dosáhli svých obchodních cílů.

Projektové řízení

Projektové řízení

Efektivní realizace strategie Employer Branding i marketingových kampaní v oblasti lidských zdrojů vyžaduje iniciativu našich zkušených projektových manažerů. Dohlédneme na celý proces a zajistíme bezproblémovou koordinaci, včasné dodání a úspěšnou realizaci vašeho Employer Brandingu, HR marketingových kampaní nebo jiných projektů. 

Foto a video produkce

Foto a video produkce

Vyprávějte příběh své značky prostřednictvím vysoce kvalitního foto a video obsahu. Náš produkční tým se postará o všechny aspekty, od vývoje konceptu až po postprodukci, a zajistí vizuálně atraktivní a poutavý obsah, který bude mít ohlas u vaší cílové skupiny. 

Grafický design

Grafický design

Zaujměte pozornost a zanechte trvalý dojem díky vizuálně úžasnému designu. Naši talentovaní grafici vytvoří poutavé vizuály, včetně log, infografik a marketingových materiálů, které podpoří marketingové úsilí vaší značky v oblasti lidských zdrojů. 

Copywriting

Copywriting

Vytvořte přesvědčivou a přesvědčivou kopii, která zaujme vaše publikum napříč různými kanály. Náš tým zkušených copywriterů zajistí, aby vaše marketingové materiály, včetně obsahu webových stránek, e-mailů a reklam, účinně vyjadřovaly jedinečný hlas vaší značky a klíčová sdělení. 

Influencer marketing

Influencer marketing

Využijte sílu influencer marketingu a rozšiřte dosah a důvěryhodnost své značky. Vyhledáme relevantní influencery a ve spolupráci s nimi vytvoříme autentický obsah, který posílí sdělení vaší značky a naváže kontakt s potenciálními zaměstnanci. 

Brandové kampaně

Brandové kampaně

Vytvářejte působivé brandové kampaně, které účinně komunikují vaši jedinečnou nabídku hodnoty. Vyvíjíme integrované marketingové kampaně, které prezentují silné stránky vaší značky, zvyšují její viditelnost a podporují konverze. 

E-mailové kampaně

E-mailové kampaně

Efektivně oslovte své cílové publikum prostřednictvím cílených e-mailových kampaní. Náš tým navrhne a zrealizuje personalizované e-mailové kampaně, které podpoří zapojení potenciálních kandidátů, doručí nové leady a podpoří vztahy s vašimi potenciálními i stávajícími zaměstnanci.

Zjistěte, jak vám můžeme pomoct

Pokud si pro své HR potřeby vyberete marketingový outsourcing od společnosti GoodCall, můžete využít naše odborné znalosti a zkušenosti k zefektivnění marketingových procesů, posílení prezentace vaší značky a přilákání špičkových talentů. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak s vámi můžeme spolupracovat na dosažení vašich cílů v oblasti Employer Brandingu a HR marketingu.

Kontaktujte nás