Find a dream candidate

Najděte kandidáta snů

Nedaří se vám obsadit náročnou pozici? Ti nejlepší kandidáti aktivně novou práci nehledají. My ovšem víme, kde ty nejlepší najít a jak je zaujmout.

Používáme naši jedinečnou metodologii přímého vyhledávání a najdeme toho správného člověka právě pro váš specifický byznys. Postaráme se o celý náborový proces od prvního kontaktu až po okamžik, kdy nový zaměstnanec v den nástupu projde dveřmi kanceláře.

Za naše služby se platí až po úspěšném náboru.

Náš revoluční přístup k recruitmentu

Zaměření na sourcing

Zaměření na sourcing

Náš tým čítající 60 profesionálů pracuje 24/7. Díky tomu jsme kandidáty schopni oslovit kdykoli a kdekoli.

Inovativní nástroje

Inovativní nástroje

K vyvolání zájmu u kandidátů využíváme sociální sítě, video a naši vlastní unikátní mobilní aplikaci. Oslovujeme je na místech, kde se běžně pohybují.

Oslovování pasivních kandidátů

Oslovování pasivních kandidátů

Máme vlastní unikátní cesty a způsoby, jak oslovit ty kandidáty, kteří běžně na nabídky práce neodpovídají.

Kreativní způsoby k přilákání kandidátů

Kreativní způsoby k přilákání kandidátů

Přicházíme s novými nápady a strategiemi oslovování kandidátů. Zaručíme, že naši klienti jsou prezentování moderním a atraktivním způsobem.

Často kladené otázky

Kolik to stojí?

Máme různé způsoby práce s klienty podle toho, co potřebujete, jak a kdy. Naše odměna je obvykle předem dohodnuté procento z ročního platu kandidáta, které lze projednat s recruiterem nebo manažerem pro vaši konkrétní roli. Rádi si podrobně promluvíme o alternativních strukturách a o tom, jak fungují případné slevy, záruční doby nebo jiné podmínky, abychom se trefili do vašich potřeb!

Garantujete nábor?

Nábor garantovat nemůžeme, ale můžeme zaručit, že pro Vaši firmu uděláme skvělou reklamu. Nové pasivní kandidáty hledáme tam, kde by to ostatní nenapadlo. Vaši společnost a značku budeme reprezentovat inovativním, moderním způsobem, který spolehlivě osloví danou cílovou skupinu.

Které pozice jste schopni obsadit?

Pracujeme na takových pozicích, u kterých věříme v úspěch. Jelikož se soustředíme na přímé vyhledávání a s aktivními kandidáty pracujeme spíše výjimečně, je pro nás obtížné obsazovat pozice lidmi, kteří se nevyskytují v online prostředí. Patří mezi ně zejména lidé na začátku kariéry a manuální pracovníci. Tradičně se zaměřujeme zejména na pozice od středně zkušených specialistů až po seniorní manažery.

Důvěřují nám jedny z nejinovativnějších společností

  • plzen
  • schneider
  • pfizer
  • economia
  • nestle
  • vodafone
  • varroc
  • loreal
  • škoda

GoodCall je jednoduše nejlepší. Myslím to vážně, bez nich bychom to nezvládli.”

Tomáš Novák, HR Director at Česká spořitelna

“Přístup GoodCallu je mimořádný a vždy se můžeme spolehnout na to, že přinese kvalitní výsledky společně s čestným, etickým partnerstvím.”

Alena Tomíšková, Head of Talent Acquisition Siemens

“Na společnosti nejvíce oceňuji jejich pozitivní přístup od recruiterů, kteří jsou vždy připraveni poslouchat, přizpůsobit se, být flexibilní a nevzdávají se, dokud neuspějí. ”

Diogo Videira – Recruiter Advisor Czech Republic and Hungary ExxonMobil

GoodCall nám za poslední dva roky pomohl obsadit několik zásadních seniorních pozic. Oceňujeme zejména proaktivní a přirozenou komunikaci a rychlost reakcí.

Jana Zimova, HR Director CEE Assa Abloy

Zkušenosti společnosti v oblasti moderního recruitmentu a nových cest vyhledávání kandidátů přispějí k dalšímu rozvoji českého podnikatelského prostředí.

Martina Schiestlová, HR Director Deloitte CZ

Zjistěte, jak vám můžeme pomoct

Kontaktujte nás